Saal Digital - chile uchwycone w obrazach

Witajcie kochani. U was też tak grzmiało? Ja schowałam się pod kołdrę i w efekcie zasnęłam. Nareszcie jest ! Doszła piękna foto książka, która mam zaszczyt testować z Saal Digital. Otrzymałam kod na kwotę 200zł, bo gdyby nie to, nie byłoby to możliwe. Aby wykonać jedną z dostępnych foto pamiątek trzeba pobrać aplikację z ich strony. Po wejściu wybieramy produkt jaki chcemy wykonać, wybieramy rozmiar, okładkę, ilość stron, a także fakturę i wiele innych parametrów. Później wybrane zdjęcia przeciągamy i układamy tak jak chcemy. Jest to proste, a mimo tego trzeba na to poświęcić trochę czasu. Potem składamy zamówienie i płacimy. Niestety możliwa jest tylko płatność kartą i przez PayPal co wyklucza osoby, które tego nie maja. Po zapłacie pozostaje nam tylko czekać. Przesyłka idzie z Niemiec, więc mija trochę czasu - około 2 tygodnie zanim foto książka do nas dotrze, ale warto czkać. W zależności od danych parametrów cena waha się. Trzeba także pamiętać o koszcie wysyłki kuriera, która wynosi 20zł. Foto książka piękna, kolorowa, przynosi tyle wspomnień i tak efektownie się prezentuje. Można razem usiąść na kanapie i powspominać na przykład wspólny wyjazd, czy nawet ślub. Jest to doskonały pomysł, aby ważne dla nas chwile zostały z nami na dłużej.

W swojej ofercie posiadają:
Fotoksiążka
Fotoobraz
Fotoprezent
odbitki zdjęc
Fotokartki
Fotoplakaty
Fotokalendarze
Fotopreznty
Produkty biznesowe
Można otrzymać zestaw przykładowy i druk testowy, aby przekonać się o jakości oferowanych produktów, zanim się je zamówi.

Jestem pod wielkim wrażeniem i cieszę się, że mogłam wziąć udział w akcji testerskiej. Gdyby nie to raczej nie mogłabym przeznaczyć na to takiej kwoty. Doskonałą pamiątka dla każdego. Bardzo wysoka jakość wykonania gwarantuje zadowolenie wielu klientów, w tym także mnie, więc jeżeli będziecie szukali pomysłu na prezent, albo jak najlepiej zachować wspólnie przeżyte chwile, to to jest doskonałe. Jest to z pewnością doskonały pomysł na pamiątkę ślubną. Bardzo wyraźnie i piękne zdjęcia, wysoka jakość, profesjonalizm, łatwość wykonania, to wszystko bardzo zachęca i ja nie wykluczam, ze skorzystam z ich oferty ponownie. Dla mnie rewelacja! Ja jestem bardzo mile zaskoczona i bardzo zadowolona z Foto książki od Saal Digital. A Wy co sądzicie o takich pamiątkach? Myślę, że to doskonały pomysł 😉
2 komentarze:

  1. ja też mam od nich książkę wygrana na licytacji świetna jest!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda to jak dobry pomysł na prezent. Dzięki za inspiracje, leci obserwacja

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)