Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zakupowe szaleństwo - ciąg dalszy


Witajcie!
Słyszeliście może o akcji promocyjnej DOVE? Obecnie jest prowadzona akcja, że po zakupie jednego produktu DOVE otrzymamy za niego zwrot. Podczas pierwszej akcji mi się nie udało, wiec teraz postanowiłam spróbować. Po wejściu do ROSSMANA nie musiałam długo szukać, bo była specjalna półka z napisem PRZETESTUJ KOSMETYKI ZA DARMO. Wybrałam pięknie pachnący pistacjami i magnolią żel pod prysznic. Wygładza ciało niczym chmurka, łatwo się spłukuje, nie pozostawiając wrażenia tłustości i lepkości, a ponad to jest ekonomiczny. Antyperspirant trwały, łagodzi podrażnienia i jest skuteczny, wybieram go przy każdych zakupach. W ROSSMANIE zakupiłam te 2 rzeczy, dzięki aplikacji, która jest bardzo łatwa w użyciu zyskałam 4,50 i za żel pod prysznic otrzymałam zwrot. Dzięki temu za zakupy warte 22,50 w rzeczywistości zapłaciłam 8 zł. Takie zakupy można robić, prawda?


http://www.dove.com/pl/home.html

1 komentarz:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)