Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Ksiażka Mali smakosze


Witajcie kochani!
Z pewnością wiecie, ż uwielbiam brać udział w różnych konkursach i co jakiś czas udaje mi się coś wygrać. Tym razem udało mi się wygrać świetną książkę dla dzieci.. Co prawda moje szkraby muszą do niej jeszcze trochę dorosnąć ale na wiek  8-9 lat jest doskonała. Dla mnie samej przeglądanie jej sprawiło przeogromna frajdę. Jest to jedna z książek z serii Świat w obrazkach Mali smakosze Pięknie wydana książka w twardej oprawie z Wydawnictwa Olesiejuk. Zachwyci każde dziecko, które jest małym kucharzem, ale nie tylko. Dzięki książeczce nasze dziecko dowie się w jaki sposób dawniej wytwarzana była żywność, a także jak wygląda to obecnie w różnych częściach świata. Po przeczytaniu nasze pociechy dowiedzą się na przykład jak powstaje cukier, mleko, płatki, pieczywo czy miód, a także wiele innych rzeczy. Znajdują się tam wszystkie popularne produkty spożywcze, które opisane sa jak powstają w ciekawy i oryginalny sposób. Ja nie mogłam oderwać wzroku od tej książki i sama poszerzyłam swoją wiedzę. Co tu dużo mówić, książka jest rewelacyjna. Dużo informacji przekazanych w ciekawy sposób, piękne i kolorowe wydanie i ładne ilustracje. Dla mnie jest świetna! Myślę, że taki prezent ucieszy nie jedno dziecko, a przy okazji poszerzy jego wiedzę. Dla mnie książka jest genialna! Aż mi ślinka pociekła od oglądania tj książki 😋
                                                                                                                                Testerka Adrianna


http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)