Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Promocje w ROSSMANIE, czyli kosmetykowe szaleństwo

Witajcie!
Na pewno słyszeliście już o mega promocjach w ROSSMANNIEROSSMANN ogłosił promocję i 49% obniżkę na kosmetyki do malowania. A także aż 55% przy zakupie 3 różnych kosmetyków do makijaży dla klientów posiadających kartę ROSSMANN. Rozumiem, że jest to nie lada okazja, ale sklepy przeżywają oblężenia tłumów ludzi, ledwo nadążają z kasowaniem i wystawianiem towaru. Często tłumni klienci kłócą się o ostatnią sztukę i uważam, że jest to trochę przesada. Jest to wyjątkowa oferta, której nie można przegapić, ale wszystko z umiarem i przede wszystkim szacunkiem do drugiego człowieka. A ROSSMANN co jakiś czas organizuje promocje, tak jak inne sklepy. I na prawdę nie trzeba wbiegać do sklepu i robić wszystkiego, aby tylko zdobyć daną rzecz w takiej promocji. Oczywiście serdecznie wszystkich zapraszam do sklepu, kto jeszcze nie był, można się obłowić, ale wszystko z umiarem i szacunkiem do drugiej osoby. tak będzie nam wszystkim łatwiej i przyjemniej😉

http://www.rossmann.pl/

http://www.rossmann.pl/


http://www.rossmann.pl/


1 komentarz:

  1. 3 różnych produktów*
    Ja miałam okazję tylko kupić do rzęs. Stwierdziłam, że nie będę się pchać przez te półki.

    Pozdrawiam,
    http://w-pogoni-za-idealem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)