Jak stworzyć idealną garderobę?

października 12, 2018


Nie od dziś wiadomo, że kobieca garderoba zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu każdego dnia możemy wyglądać inaczej i stroić się w zależności od miejsca, czy okazji. Żeby pomieścić wszystkie ubrania wraz z dodatkami i wieloma parami butów potrzebna jest garderoba z dużą szafą. Warto się zastanowić, jak wyposażyć wnętrze, aby wszystko się pomieściło, ale jednocześnie, aby było praktyczne i dobrze urządzone.


Decydując się na stworzenie takiego miejsca, należy pamiętać, aby wybrać szafę, która będzie pojemna, ale jednocześnie nie zajmie większej części pomieszczenia. Idealnie nadaje się do tego szafa przesuwna z lustrem. Powinna być wyposażona w dużą ilość wieszaków, na których zawisną wszystkie kreacje. Mogą się tam znaleźć również pojemniki na paski, rajstopy ii inne dodatki. Biżuteria powinna być odpowiednio wyeksponowana. Wtedy łatwej będzie zdecydować, która pasuje do danego ubioru. Można postawić ją na bocznej ścianie. Wtedy swobodnie zmieszczą się tam także inne elementy. W takim miejscu nie może zabraknąć toaletki i szafki z kosmetykami. Niezbędne jest również dobre oświetlenie, aby dobierając stylizacje i wykonując make-up, zrobić to, jak należy.Marzę o takim miejscu, gdzie będę mogła się stroić i szykować, a to do pracy, a to na wyjście do teatru. Nie będę musiała ograniczać się przestrzenią na ubrania. W zaciszu będę przymierzać kreacje i zastanawiać się, która z nich najlepiej wybrać. Taka przesuwna szafa z lustrem, to najlepsze rozwiązanie do takiego pomieszczenia. Zmieści się w niej wiele, a mimo to dzięki niej łatwiej będzie zachować porządek. Jestem przekonana, że wiele kobiet marzy o takim miejscu. Może kiedyś dorobię się takiej garderoby. Na razie musi mi wystarczyć mój mały kącik ;)          


Posiadacie taką piękną, wyśnioną garderobę? Czy może nie macie tyle ciuchów co niektóre z nas?

Zobacz także

10 komentarze

 1. Oj jak ja marzę o takiej garderobie co będzie tylko dla mnie.. Narazie nie mm miejsca w domu ale gdy tylko się znajdzie muszę sobie zrobić choć taka mała garderobe. ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja cały czas myślę, by ogarnać garderobę ale nie mam praktycznie jak i gdzie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam niestety niezbyt dużą garderobę z przesuwnymi drzwiami, ale dzielę ją z mężem więc powoli robi się ciasno. Marzy mi się duża, otwarta garderoba, znalazłam już wymarzoną w Ikea, kiedyś sobie na pewno taką sprawię

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka szafa to moje marzenie juz widzę jak ja bym ją pięknie zagospodarowała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym taką dużą garderobę. Niestety w danej chwili jestem zmuszona na szafę w pokoju, a co mnie najbardziej denerwuje, to brak miejsca na torebki, szczególnie te typu shopping bag :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi się marzy garderoba, ale taka jako osobny pokój i wiem, że w przyszłości, jak już wybudujemy dom, jedno pomieszczenie będzie właśnie garderobą :D Szafa przesuwna to must have , bo naprawdę jest niezwykle pojemna. Najlepiej jeszcze taka, która jest mocowana bezpośrednio do ściany - zajmuje mniej miejsca. Miłego wieczorku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym garderobę na jeden pokój haha. Z pełnią ilością wieszaków info tego na środku wielkie lustro i gdzieś toaletka. Pokój księżniczki małej w dużym rozmiarze

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze marzyłam o pięknej i dużej garderobie. Niestety mam za małe mieszkanie żeby sobie na taką pozwolić.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)