Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zalety i wady oświetlenia ulicznego LED - ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Oświetlenie uliczne to niezbędny element infrastruktury miejskiej, który zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort w użytkowaniu dróg i ulic. Jednak tradycyjne źródła światła, takie jak lampy sodowe, które są wciąż szeroko stosowane, generują duże zużycie energii, a tym samym również zanieczyszczenia środowiska. Dlatego coraz ważniejsze staje się poszukiwanie ekologicznych rozwiązań, takich jak lampy LED, które mają wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

 

Oświetlenie uliczne LED - ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Dowiedz się więcej o zaletach i wadach w artykule na nawysokimobcasie.pl

Zalety lamp ulicznych LED

Jedną z głównych zalet płynących z wykorzystania lamp ulicznych LED jest duża oszczędność energii. To oznacza, że ich zapotrzebowanie energetyczne jest mniejsze niż w przypadku tradycyjnej żarówki, lampy sodowej, czy rtęciowej, mimo że są w stanie generować równie silne światło. Dla władz miasta, czy gminy ma to ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na niższe rachunki za prąd. Co więcej, lampy LED charakteryzują się dłuższą żywotnością, co oznacza, że  ich naprawa, czy po prostu wymiana konieczna jest z dużo mniejszą częstotliwością, a to bezpośrednio przekłada się na mniejsze zanieczyszczanie środowiska, w tym głównie gazów cieplarnianych. Oprócz tego warto wspomnieć, że to nie tylko korzystna zmiana dla środowiska, ale również mieszkańców, ponieważ nie zawierają również substancji szkodliwych, takich jak rtęć czy ołów. Co więcej, oświetlenie LED zapewnia lepszą jakość oświetlenia i większą widoczność, co przekłada się na lepszą widoczność i większe bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Poza tym, oferują większą elastyczność w zakresie kształtu, intensywności, czy koloru światła, co pozwala na dopasowanie go do różnych potrzeb i warunków drogowych, np. w zależności od pory dnia czy aktualnej pogody. Pozwala to również na zaprojektowanie oświetlenia LED w taki sposób, aby dobrze oświetlało drogę, ale nie będzie razić kierowców ani świecić zbyt intensywnie na pobliskie budynki. Oświetlenie uliczne LED jest również bardziej odpornie na warunki atmosferyczne, takie jak wiatr, deszcz, czy śnieg, co wpływa na jego niezawodność i trwałość. Diody LED nie zawierają również substancji szkodliwych, takich jak rtęć czy ołów, co czyni je bardziej przyjaznymi dla środowiska i zdrowszymi dla ludzi.

Wady lamp ulicznych LED

Jedyną, aczkolwiek dosyć istotną wadą oświetlenia ulicznego LED jest jego początkowy koszt zakupu i instalacji, który może być wyższy niż w przypadku tradycyjnych lamp sodowych czy rtęciowych. Warto jednak pamiętać, że w dłuższej perspektywie, koszty eksploatacji są znacznie niższe, co przekłada się na duże oszczędności dla władz miasta, czy gminy.

 

Zdjęcie przedstawia dwa modele oświetlenia ulicznego LED. W porównaniu do tradycyjnych lamp, oświetlenie LED jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Zapoznaj się z dostępnymi modelami na nowaled.pl


Podsumowując, oświetlenie uliczne LED, to innowacyjne, ale przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie, które oferuje wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych lamp. Wykorzystanie tej technologii nie tylko może przyczynić się do poprawy jakości życia mieszkańców miast, ale również do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach, czy zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Na stronie nowaled.pl/oswietlenie-uliczne-led/Początek formularzaDół formularza można zobaczyć dwa dostępne modele i bardziej zagłębić się w temacie. Widać już niewielką zmianę, jednak mam nadzieję, że tego typu ekologiczne rozwiązania staną się bardziej powszechne. Coraz więcej miast na całym świecie decyduje się na zastąpienie tradycyjnego oświetlenia ulicznego na oświetlenie LED. Mimo, że początkowy koszt zakupu i instalacji może być wyższy, długoterminowe korzyści ekonomiczne i środowiskowe zwykle przeważają.

 

Co sądzisz o zmianie tradycyjnych lamp ulicznych na lampy LED? 

 

 * Post sponsorowany

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)