Niezwykła siła kobiet. Recenzja książki „Niepokonane”Gdy o męskiej przyjaźni wciąż się opowiada, damskie relacje zdają się schodzić na dalszy plan. Dlatego tak ważna jest rozmowa o kobiecych więzach oraz wsparciu, którego panie potrafią sobie udzielić w dramatycznych chwilach. Świetnie obrazuje to powieść „Niepokonane” A. Kamerona, która na kanwie pozornie zwykłego życia bohaterek pokazuje, że kobiety w piękny sposób potrafią się jednoczyć i być niezłomne.Autor: A. Kameron

Tytuł: „Niepokonane”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Novae Res

Data wydania:2022-06-29

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 408A. Kameron „Niepokonane”

W książce poznajemy kobiety, które pracują w jednej firmie. To zwyczajne panie, takie jakich wiele. Mają swoje życie, rodziny, pracę i obowiązki. Każda z nich ma odmienne poglądy, a mimo tego potrafią znaleźć wspólny język. Pewnego dnia Sylwia dowiaduje się, że jej mąż popełnił samobójstwo. Kobieta nie wierzy policji i jest przekonana, że jej partner został zamordowany. Jako małżeństwo prowadzili dobre, luksusowe życie, a zmarły facet był biznesmenem, więc mógł mieć wielu wrogów. Gdy Sylwia widzi, że nie może liczyć na sprawiedliwość postanawia sama dowiedzieć się prawdy.


Kiedy zaczyna swoje własne dochodzenie może liczyć na wsparcie koleżanek z pracy. Tak dramatyczny moment sprawił, że ich przyjaźń stała się jeszcze silniejsza. Marta jest idealną panią domu, zagorzałą katoliczką, matką i kobietą, która stara się przestrzegać zasad własnej religii. Kaja jest porzucona, ale wie, że w życiu warto walczyć o swoje. Sylwia może również liczyć na Loveth. To młoda dziewczyna, która już od najmłodszych lat nie miała zbyt łatwo. Ze względu na swoje pochodzenie i karnację cierpiała. Nie pomógł też fakt, że wychowywała się w domu dziecka.
Niezwykła siła kobiet

Każda z bohaterek ma odmienne doświadczenia, wiek czy poglądy na życie. I jednocześnie każda z nich potrafi być lojalna i nieść wsparcie, gdy to jest konieczne. I właśnie to jest w tej książce takie fantastyczne. Pokazuje, że choć bardzo się różnimy, to kobieca przyjaźń potrafi być wyjątkowa. Bohaterki wiedzą, że w dramatycznych chwilach potrafią odnaleźć w sobie siłę i uporać się nawet z największymi trudnościami.


Dramat Sylwii sprawił, że kobiety drążą, by wreszcie poznać prawdę. Niestety ona staje się okrutna, a wtedy okazuje się, że pewne tajemnice powinny pozostać tajemnicami… Czy mąż bohaterki naprawdę popełnił samobójstwo? I jaki sekrety skrywa każda z pań? Przed czym uciekają, w jaki sposób radzą sobie z problemami codzienności? Propozycja od Wydawnictwa Novae Res bawi, wzrusza i pokazuje kobiecą siłę. Rewelacyjna pozycja, gorąco polecam!* Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorowi, którym jest A Kameron


9 komentarzy:

 1. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nie zwróciłam wcześniej uwagi na to wydanie. Mam co nadrabiać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie są to moje klimaty, więc osobiście się nie skuszę, ale mam kogoś, komu wspomnę o tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mialam okazji jej czytać i jakoś nie jestem zainteresowana ta książka dobrego dnia
  Dyedblobde

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz widzę te książkę, ogólnie nie zwrocilabym na nią uwagi w księgarni przez okładkę, ale treść wydaje się być interesująca

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że ten tytuł mi gdzieś mignął, ale jakoś nie zwrócił mojej uwagi, a szkoda, bo z tego co piszesz - brzmi ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi ciekawie i dziwi mnie, że wcześniej o niej nie slyszlam, bo chętnie bym sięgnęła

  OdpowiedzUsuń
 8. Kobiety potrafią góry przenosić, co pokazuje ta książka. Ciekawa fabuła a tytuł sobie zapiszę i może się na niego kiedyś skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś do końca nie przemawia do mnie ta książka, więc tym razem nie czuję się nią zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)