Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Życiowe zawirowania. Recenzja książki „W twoją stronę”

Niektórzy naprawdę mają w życiu pod górę. Czują, że nic nie idzie po ich myśli i na każdym kroku napotykają trudności. Trzymają się kurczowo swojego życia, licząc na to, że wkrótce ich problemy się zakończą. Podobną historię możemy obserwować w książce Karoliny Winiarskiej „W twoją stronę”. Przedstawione w niej bohaterki walczą z zawirowaniami i początkowo nie widzą światełka w tunelu. Jednak czy tak już będzie zawsze? Przekonaj się sam.

 


Autor: Karolina Winiarska

Tytuł: „W twoją stronę”

Cykl: W twoją stronę (tom 1)

Wydawnictwo: Jaguar

Data wydania: 2021-06-09

Kategoria: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 344

 

„W twoją stronę” Karolina Winiarska

W powieści poznajemy dwie siostry, Łucję i Felicję. Felicja straciła w przeszłości swoją wielką miłość i miała trudności, aby po tej tragedii się pozbierać. Cieszyła ją jednak dobrze płatna praca, która umożliwiała kobiecie wypady do butików, w których wydawała pieniądze i poprawiała sobie humor. Problem pojawia się wtedy, gdy Felicja traci też pracę. Nie ma już niczego, czego mogłaby się złapać.

 

Również Łucja nie ma łatwo. W jej małżeństwie też źle się dzieje. Wszystko się sypie i wygląda na to, że ta relacja zmierza w kierunku rozwodu. Wtedy też na horyzoncie pojawia się nowy mężczyzna, który być może zawróci dziewczynie w głowie. W pewnym momencie matka kobiet, światowej sławy malarka żyjąca i tworząca w Berlinie przekazuje im pamiętniki prababki. W starych zapiskach kryje się wiele prawdy, a problemy babki okazują się uniwersalne…

 

Życiowe zawirowania

Życiowe zawirowania dotyczą praktycznie każdego z nas. Jednak nie zawsze potrafimy podejść do nich mądrze. Na szczęście stare zapiski babci zawierają wiele rad, dzięki którym kobiety być może poradzą sobie ze swoimi problemami i dostrzegą w nich pewne uniwersalne prawdy. Felicja i Łucja borykają się ze swoimi bolączkami i jednocześnie dowiadują się wiele o swojej prababce. Nie potrafią uwierzyć, że ówcześnie młoda dziewczyna również walczyła. Jej życie w trakcie wojny pozostawiało wiele do życzenia, ale ona sobie poradziła… 

„W twoją stronę” od Wydawnictwa Jaguar to doskonała powieść obyczajowa, która składa się z wątków romansowych, problemów i życia codziennego. Dzięki temu jako czytelnicy otrzymujemy wspaniałą opowieść, którą czytamy z wypiekami na twarzy. Jesteśmy ciekawi, w jakim kierunku podążą bohaterki i w jaki sposób uporają się z bolesną rzeczywistością. To doskonała przyjemność na wieczór, gdy mamy ochotę na lekką książkę. Gorąco polecam!

 

 

 Jakie książki najchętniej czytasz? Znasz tę książkę? Co sądzisz o jej fabule?


 

Przeczytaj także:

 

*Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Jaguar

 

9 komentarzy:

 1. Pierwszy raz słyszę o tej książce. Chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super recenzja. Widzę, że to może byc ciekawa seria, a bohaterki skradną serca niejednej z nas i będziemy chciały poznac ich dalsze losy. Dziękuję za polecenie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam propozycji tej autorki co do samej książki raczej nie moje klimaty
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. słyszałam wiele dobrego o tej książce i mam zamiar ją przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio najchętniej sięgam po lekkie lektury, takie właśnie jak romanse, czy literatura obyczajowa, więc myślę, że to kolejna propozycja dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie miałam okazji poznać jeszcze twórczości tej autorki. Jeżeli chodzi o ulubiony gatunek książek, które czytam to thrillety, kryminały i erotyki. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po obyczajówkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kojarzę okładkę, ale nie czytałam :D A co do książek, to czytam naprawdę różne gatunki :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobała mi się poprzednia książka autorki, więc i po tę chętnie sięgnę!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)