Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Nieustanna przemiana. Recenzja książki „Oświecony”

Każda podjęta przez nas decyzja niesie za sobą liczne konsekwencje. Czasami ich nie zauważamy, innym razem nas one przerażają. W swojej pracy, na studiach czy w relacjach z innymi staramy się postępować zgodnie ze swoimi wartościami i poczuciem komfortu. A jednak coś sprawia, że każdy z nas jest inny i obiera inną drogę. Sprawdźmy to w książce „Oświecony”, której autorem jest Łukasz Mularski

 

 

Tytuł: „Oświecony”

Autor: Łukasz Mularski 

Wydawnictwo: NowoCzesne 

 Ilość stron: 184

 

Oświecony

W książce poznajemy Mikołaja. To student, który z chłopaka zamienia się w mężczyznę. Jego pierwsze zauroczenia łączą się z wyuzdaną seksualnością oraz erotycznymi przygodami. Odkrywa, co lubi. Rozwój duchowy towarzyszy szczególnej dbałości o tężyznę fizyczną. Mikołaj fascynuje się jogą i wkracza w świat poważnej literatury. Jako czytelnicy możemy obserwować, jak z młodego i nieopierzonego chłopaka zamienia się w świadomego ciała i świata mężczyznę. Joga nadaje książce mistycyzmu i wprowadza nas we wschodni świat.

W pewnym momencie Mikołaj zaczyna budować własny biznes. Praca i sukces zmieniają go, staje się kimś zupełnie innym. Okazuje się, że spełnienie swoich celów wcale nie przynosi długotrwałej satysfakcji. Jak więc odnaleźć samego siebie? I jak sprawić, by postępować właściwie? Nagle nasz bohater stanie na rozstaju dróg. Będzie musiał zdecydować, co wybiera. Co okaże się dla niego najważniejsze? Miłość, kariera czy przygoda?

 

Nieustanna przemiana

Ta książka zaskakuje nas z jeszcze jednego powodu. Choć trwamy w znanej nam rzeczywistości, to dziewczyna Mikołaja skrywa w sobie ważną tajemnicę. Nic nie idzie po jego myśli, gdy do akcji wkraczają iluminaci. Mężczyzna próbuje stawiać pierwsze kroki jako pisarz, a to, co dzieje się w jego świecie całkowicie go destabilizuje. Nie wie, czego się spodziewać, a wątki fantastyczne mu tutaj nie pomagają…

Jeśli masz ochotę na książkę, która pokazuje ludzkie przemiany, to śmiało po nią sięgnij. Propozycja do Wydawnictwa NowoCzesne przedstawia nam świat, w którym bohaterowie muszą dokonywać ważnych wyborów. Nigdy nie wiemy, co się wydarzy, a skrywane tajemnice i mistyczne doznania nie zawsze ułatwiają sprawę. Obserwujemy przemianę, która zachodzi w głównym bohaterze. Chłopak staje się mężczyzną, a to niesie za sobą szereg konsekwencji. Ta książka jest intrygująca, zachęca do refleksji. Polecam.

 

9 komentarzy:

 1. Lubię książki które zachęcają do refleksji, a o tej wcześniej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami polscy pisarze potrafią naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczyć, jestem ciekawa tego tytułu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię obserwować, jak za sprawą różnych wydarzeń, zmieniają się kluczowe postaci, jeśli przekonująco to przedstawione, to nie ma opcji, aby nie wciągnąć się w przygodę czytelniczą. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam nigdy wcześniej tego typu ksiazki i szczerze powiedziawszy raczej nie jest to propocyja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie do końca czuję się zainteresowana tym tytułem. Czytam raczej inne książki na co dzień. Ostatnio większość to kryminały.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię gdy bohaterowie się zmieniają pod wpływem wydarzeń. Szczególnie, gdy wszystko ma swój czas, dla mnie to wtedy bardziej autentyczne.

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę fajne patronaty, w dodatku wygląda na to, że to taka niewielka ksiażka. Może znajdę na nią czas!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)