Katarzyna Nowakowska „Femme Fatale” - recenzja

Miałam nadzieję, że w tym roku będę mogła cieszyć się słońcem i piękną pogodą. Niestety, czas płynie, a jesień przyszła, czy tego chciałam, czy nie. Dla mnie to niesprzyjający okres, kiedy najchętniej nie opuszczałabym swojego ogniska domowego. Ostatnio znowu wróciłam do czytania książek. Tak bardzo mi tego brakowało. Właśnie dlatego dzisiaj przychodzę do Ciebie z recenzją książki autorstwa Katarzyny Nowakowskiej „Femme Fatale”. Dla osób, które nie wiedzą, to II część książki „Skandal”.

 


 

Tytuł: „Femme Fatale.”

Autor: Katarzyna Nowakowska 

Cykl: Skandal (tom 2)

Wydawnictwo: Burda Książki

Data premiery: 10 marca 2021

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 282

 

Dla przypomnienia, główna bohaterką jest Julia. Dziewczyna chce się odciąć od wydarzeń które miały miejsce w Nowym Jorku i skandalu jaki wywołała przez romans z Jamesem, który był arystokratą. Chciałaby móc ułożyć sobie życie na nowo. Zdradzona i oszukana pragnie tylko spokoju i zapomnienia o mężczyźnie, który był dla niej kimś więcej niż przelotnym przygodą. Stara się uporać ze swoimi uczuciami i złamanym sercem. Nie jest to dla niej łatwe szczególnie, że nie może liczyć ani na siostrę, ani na ojca. Pełna obaw, ale i nadziei decyduje się podjąć wyjątkową pracę w Paryżu. Jest to dla niej olbrzymie wyzwanie. Nigdy nie brała udziału w takim projekcie. Miała objąć stanowisko menadżera luksusowego hotelu. Gdy dociera do Paryża jest zafascynowana miastem i nowym szefem. Gaspard to pełen uroku, szarmancki, uwodzicielskich Francuz, na którym Julia robi bardzo dobre wrażenie. Wszystko piękne, ale w Paryżu czeka na nią także niemiła niespodzianka. Współwłaścicielem hotelu i laktatorem za ścianą jest mężczyzna, który złamał jej serce. Julia cały czas ma w głowie kłamstwa Jamesa. Stara się uporządkować swoje myśli i uczucia, a Gaspard robi wszystko, aby jej w tym pomóc. Francuz stara się oczarować Julię i adoruje ją na każdym kroku. Jednak James nie daje zapomnieć Julii o sobie. Za wszelką cenę próbuje przypomnieć Julii o tym, co ich łączyło. Niestety, nadal nie jest z nią szczery.   

 

Julia to z pewnością kobieta zagubiona w swoich uczuciach i relacjach z mężczyznami. Szuka prawdziwej miłości i, szacunku i szczerości. Jej największym problemem jest to, że źle ulokowała swoje uczucia. Zaufała mężczyźnie, który ją oszukał i wykorzystał. Mężczyzna na nią nie zasługiwał. Jak każda kobieta chciała być kochana i bezpieczna. Pojawienie się w jej życiu Gasparda przywraca jej nadzieję, że kiedyś tak będzie. Pomiędzy nimi rodzi się pożądanie, a może coś więcej? Czy James będzie próbował ponownie zdobyć Julię? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz po przeczytaniu „Femme Fatale”.

 

 „Femme Fatale” autorstwa Katarzyny Nowakowskiej, to powieść, w której nie brakuje ciekawych wątków, emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Przeczytałam ją z wielką przyjemnością i z  zapartym tchem śledziłam dalsze losy Julii. Zakończenie dla wielu osób może wydać się zaskakujące i nie da się temu zaprzeczyć. Książka wciąga bez reszty i dopiero po przeczytaniu daje czas na oddech i przemyślenia. Pani Katarzyna po raz kolejny dała popis swoich umiejętności. Gorąco polecam Ci książkę „Femme Fatale” Katarzyna Nowakowskiej. Z niecierpliwością czekam na kolejną, ostatnią część zamykającą tę historię. Książka zdecydowanie godna przeczytania. Gorąco polecam!

 

 Bardzo jestem ciekawa, czy znasz twórczość Katarzyny Nowakowskiej? Miałaś/eś okazję przeczytać poprzednią część ?

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)