Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

YI Home Camera kamera IP do monitoringu 1080p

A gdyby tak móc obserwować, co dzieje się w naszym domu pod naszą nieobecność? Jeśli mamy psy lub koty to doskonale wiemy, że nie zawsze są grzeczne, a czasami po przyjściu z pracy bałagan zwala nas z nóg. YI Home Camera to urządzenie do monitoringu, które rejestruje obraz oraz pozwala wypowiadać komendy. Korzystamy z niego za pomocą aplikacji w telefonie, która pozwala obserwować swoje pupile lub zaglądać do pokoju dziecka, nie ruszając się z kanapy.
 

YI Home Camera – co to jest?

Urządzenia do monitoringu pozwalają nam czuć, że mamy nad czymś kontrolę. Rutynowe wyjście po zakupy, wyjazd na cały dzień lub wyjście do pracy nie muszą już oznaczać braku wiedzy. Zostawiamy dom pod okiem urządzenia, które informuje nas o ruchu, rejestruje obraz i pozwala wypowiadać komendy. 

 

 

Urządzenie łączy się z aplikacją wgraną w telefonie. Posiada wmontowany czujnik ruchu, który natychmiast rejestruje, gdy w naszym domu pojawi się ktoś nieproszony. Natychmiast otrzymujemy powiadomienie na telefon, a cały obraz jest zapisywany na karcie micro SD. Nie ma znaczenia, że kamerę uruchamiamy w dzień, czy w nocy. To kamera na podczerwień, która przekazuje nam wyraźny obraz nawet o 3 czy 4 nad ranem.

 

 

YI Home Camera łączy się z aplikacją w telefonie. Poprzez urządzenie możemy wydawać komendy. To ważne, jeśli w mieszkaniu pozostają zwierzęta, które się niepokoją lub rozrabiają. Mając możliwość mówienia do nich, na bieżąco widzimy ich reakcje, mogąc je uspokajać. To niezwykle pomocne również w przypadku posiadania małych dzieci. Umieszczając kamerę w ich pokoiku stale widzimy, czy są bezpieczne, czy śpią, czy może czekają, aż po nie przyjdziemy.

 

Funkcje urządzenia:

 • Kamera posiada kilka ułatwiających życie funkcji:
 • Tryb nocny
 • Wykrywanie ruchu
 • Wykrywanie dźwięki
 • Dwustronna komunikacja audio
 • Wysyłanie powiadomień na komórkę

Skład zestawu i budowa kamery:

Kupując IY Home Camera, w zestawie znajdziemy kamerę oraz zasilacz do niej, instrukcję i przewód micro USB. Sama kamera waży 135g, ma wymiary 80x80x115 mm, wbudowany głośnik oraz wbudowany mikrofon. Posiada gniazdo USB i daje zdalny pogląd na pomieszczenie. Dzięki szerokiemu obiektywowi możemy zobaczyć sporą część mieszkania. Mamy widoczność pod kątem 112 stopni. 

 

 

Obsługa urządzenia

Kamerę obsługujemy dzięki aplikacji dostępnej na Androida oraz iOS. To ona pozwala nam zerknąć na to, co dzieje się w domu, wyłapywać dźwięki, otrzymywać powiadomienia o niespodziewanym ruchu lub mówić. Aplikacja jest intuicyjna, więc bez problemu możemy wszystko ogarnąć. 


Dlaczego warto mieć ją w swoim domu?

Według mnie YI Home Camera to synonim bezpieczeństwa. Wychodząc na cały dzień z domu mogę zerkać, czy nikt do niego nie wszedł i czy wszystko w porządku. To nieoceniona pomoc również dla osób, które posiadają zwierzęta. Nawet podczas całodniowego wyjazdu możemy zerkać, czy pupile śpią, bawią się, mają jedzenie i czy wszystko z nimi w porządku. W razie potrzeby możemy poprosić kogoś z okolicy, kto ma klucze, by zainterweniował. I jeszcze oczywiście dzieci, które wymagają całodobowej uwagi. Mając na nie oko w łóżeczku i pokoju, czujemy się pewniej.

6 komentarzy:

 1. Na pewno taka kamera pozwala nam na większe poczucie bezpieczeństwa podczas nieobecności w domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że chętnie bym podejrzała, za pośrednictwem takiej kamerki, co też wyczyniają pupile podczas naszej nieobecności w domu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to bardzo fajny pomysł. Bardzo dobrze się sprawdzi jak mamy w domu nianię, która jest obcą osobą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam tą kamerkę. Gościła u mnie w domu kiedy dzieci były mniejsze. W domu bardzo dobrze się sprawdziła.

  OdpowiedzUsuń
 5. od razu pomyślałam właśnie o dzieciach, chętnie zainwestowałabym w taką kamerę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne urządzenie, jednak nie wiem czy warto zakładać jeśli ma się starsze dzieci. Gdy ma się małe to można, zarówno jak ma się zwierzaki.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)