Ile kosztuje egzamin CCNA 200 301

W dzisiejszych czasach wiele osób chce pracować w branży IT. Powodem tego jest ciągły rozwój technologii i wspaniałe możliwości kariery, jakie daje branża IT. Jeśli spojrzeć na statystyki, osoby z branży IT zarabiają całkiem sporo w porównaniu do innych zawodów, jednak nie jest łatwo znaleźć dobrze płatną pracę w IT.


W tym artykule porozmawiamy o certyfikacie CCNA, który jest ogromną zaletą, jeśli uda Ci się go zdobyć. Jeśli Twoim celem jest praca w dziale IT, powinieneś zwrócić uwagę na uzyskanie tego certyfikatu. Poniżej znajdziesz informacje o cenie, szczegółach technicznych i wymaganiach dotyczących certyfikatu CCNA oraz egzaminu 200301. Spójrzmy.

 

Ile kosztuje egzamin CCNA 200 3

 

Czym dokładnie jest egzamin CCNA 200 301?


Firmy, które są partnerami Cisco, mogą zapewnić egzamin 200 301 dla kandydatów, którzy chcą zdobyć ten certyfikat. Egzamin CCNA 200 301 zawiera około 100–120 pytań. Egzamin trwa zawsze dwie godziny lub 120 minut.

Jeśli otrzymasz 120 pytań, co jest najwyższym limitem, oznacza to, że masz tylko minutę na zastanowienie się nad każdym pytaniem, co nie jest dużo czasu. Dlatego do egzaminu trzeba się odpowiednio przygotować. SPOTO to strona, na której można znaleźć 200-301 wysypisk i dowiedzieć się więcej o odpowiednim przygotowaniu.

Ponieważ nie masz dużo czasu na myślenie, kluczem do zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu jest przejście testów praktycznych i poznanie wszystkich możliwych kombinacji pytań. Jedną z dobrych strategii jest rozpoczęcie od odpowiedzi na najłatwiejsze pytania. Zwiększy to Twoją pewność siebie i da efekt „kuli śnieżnej”. Wtedy możesz nawet zdobyć wystarczającą liczbę punktów do zaliczenia, ponieważ będziesz miał już wiele odpowiedzi na pytania.

Aby zdać egzaminy CCNA 200 301, potrzebujesz wyniku co najmniej 82,5%, co nie jest małą liczbą, więc pewność odpowiedzi jest kluczowa.

Czego mogę się spodziewać, przystępując do egzaminu CCNA 200 301?


 

Przystępując do egzaminu Cisco, możesz spodziewać się następujących typów pytań:
• Testlet
• Simlet
• Wypełnij puste miejsce
• Przeciągnij i upuść
• Testy symulacyjne

W przypadku pytań z wieloma możliwościami wyboru, przed rozpoczęciem egzaminu otrzymasz odpowiednie instrukcje, jak na nie odpowiedzieć. Nie martw się, powiedzą Ci również, ile jest poprawnych odpowiedzi. Na YouTube znajdują się samouczki i filmy na ten temat, więc możesz rzucić okiem na kilka przykładów, aby nieco bardziej komfortowo zapoznać się z egzaminem i uzyskać lepsze wyniki.

Testy symulacyjne również nie są tak trudne, jak się wydaje. Będziesz musiał skonfigurować urządzenie sieciowe, aby zrobić to dobrze, ale powinieneś już być z tym zaznajomiony z poprzednich testów praktycznych, które przeszedłeś przed prawdziwym egzaminem.
Cena egzaminu CCNA 200-301 wynosi 300 USD. To niewielka inwestycja dla osób, które chcą podjąć poważną pracę w branży IT. Nie tani na tej decyzji, ponieważ posiadanie certyfikatu da Ci ogromną przewagę nad innymi konkurentami.

Przystąp do egzaminów CCNA 200 301 tylko wtedy, gdy masz w tym doświadczenie:
Firma Cisco zaleca przystąpienie do 200 egzaminów 301, jeśli znasz podstawy z poniższych dziedzin.

• Automatyzacja i programowalność
• Podstawy bezpieczeństwa
• Łączność IP
• usługi IP
• Podstawy sieci
• Dostęp do sieci

Nowy egzamin CCNA powinien być dowodem na to, że kandydat jest uzbrojony we wszystko, co jest uważane za podstawy w dziedzinie sieci. Te podstawy są wymagane na najnowszych stanowiskach pracy w branży IT, a co ważniejsze, do budowania długotrwałej kariery w IT.

Firma Cisco wprowadziła ostatnio zmiany w swoich egzaminach CCNA. Dowiedz się więcej na ten temat w następnej sekcji.


Najnowsze zmiany koncepcji CCNA


Cisco zmieniło całą strukturę swoich egzaminów i certyfikatów 24 lutego 2020 roku. Od tego czasu usunęli wiele różnych ścieżek, które można było wybrać dla swojego CCNA, a teraz do uzyskania certyfikatu wystarczy tylko jeden egzamin.

Były to wcześniej dostępne opcje, które nie są już dostępne:
• CCNA CLOUD
• WSPÓŁPRACA CCNA
• CCNA INDUSTRIAL
• CENTRUM DANYCH CCNA
• CCNA WIRELESS
• CCNA ROUTING I SWITCHING
• DOSTAWCA USŁUG CCNA

Po uzyskaniu certyfikatu na nowym CCNA możesz później zdecydować się na specjalizację, co jest całkiem dobrą metodą, która zapewnia znacznie większą elastyczność. Jeśli chodzi o poziom trudności, ludzie mówią, że nowy egzamin CCNA jest trudniejszy.

Jeśli uda Ci się uzyskać certyfikat, pozostanie on ważny przez trzy lata. Po upływie tego okresu będziesz musiał ponownie przystąpić do egzaminu i ponownie uzyskać certyfikat.
Po uzyskaniu certyfikatu możesz spróbować uzyskać specjalistyczny certyfikat, który może być odskocznią dla CCNP. Specjalistyczne certyfikaty zwiększają Twoją wiarygodność i reputację podczas ubiegania się o jakąkolwiek pracę w branży IT.

Mimo że nowy kurs CCNA jest uważany za trudniejszy, dobrą rzeczą jest to, że będziesz przygotowany na rzeczywiste zadania i scenariusze, dzięki czemu od razu staniesz się lepszym pracownikiem, gdy dostaniesz pracę w sieci.


Wniosek


Branże IT nieustannie się zmieniają, a znalezienie pracy w tej dziedzinie może być wielkim osiągnięciem. Jednak ze względu na znacznie większe zainteresowanie wszystkim, co jest związane z IT, firmy muszą lepiej odfiltrowywać tylko osoby o dużej pojemności i dużym talencie.

Jeśli chcesz mieć przewagę nad resztą konkurentów, radzimy uzyskać certyfikat Cisco. Można to zrobić, przystępując do egzaminu CCNA 200 301. Możesz dowiedzieć się więcej o tym egzaminie w powyższej treści.

 


7 komentarzy:

 1. Warto poszerzać zakres swoich kompetencji :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. przyznam szczerze nawet nie wiedziałąm o takim egzaminie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. teraz bardzo trudno wybić się w tej dziedzinie, ponieważ nawet dzieci uczą się programowania ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Now download latest 200-301 braindumps from Realbraindumps. Our 200-301 braindumps are verified by IT experts. All our 200-301 dumps printable in pdf and exam engine formats and vce also offered. Here you can find a free PDF demo you can check before purchasing the dumps. Contact our customer support officer for live chat. For more info visit:

  https://www.realbraindumps.com/200-301-braindumps.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Totally Free Demo We are providing free of cost CISCO Demo PDF. You are encouraged to download and try it easily prior to purchase.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)