Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Wesołego Alleluja!

Moi kochani! Życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, dużo miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie. Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowy, spędzony w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Cieszę się, że mogę spędzać z Wami kolejne Święta Wielkanocne. Wesołego Alleluja!15 komentarzy:

 1. Sama nie obchodzę Wielkanocy, ale z chęcią pomagam rodzinę w tej tradycji. Z racji tego również życzę ci wesołych świąt 🐰🐰

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowych i wesołych Świąt! I oczywiście odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołego jajka! Oraz - co jest teraz najważniejsze - dużo zdrowia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych świąt Wielkanocnych, zycze tobie jak i całej rodzinie przede wszystkim zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Najlepszego w te Święta!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego Najlepszego! Życzę Ci dożo zdrowia, szczęścia i radości. I by uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co prawda już po świętach, ale wszystkiego dobrego na najbliższy czas życzę

  OdpowiedzUsuń
 9. Moje święta były koszmarne i mam nadzieję, że więcej takich mieć nie będę. Było u nas w Wielkanoc pogotowie, a wczoraj pół dnia mąż przesiedział w szpitalu.

  OdpowiedzUsuń
 10. To chyba moje pierwsze święta wielkanocne poza domem rodziców czy teściów. Zdrówka życzę, bo ono teraz najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję, że święta były spokojne i w zdrowiu! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję! Mam nadzieję, że święta upłynęły Ci w pełnym radości i spokoju, rodzinnym nastroju.

  OdpowiedzUsuń
 13. Szkoda że te Święta były takie inne niż zwykle. Oby to były ostanie takie Święta . Niech kolejne będą już z rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wspaniałe życzenia. Życzę Ci z całego serca wszystkiego co najlepsze i przede wszystkim dużo zdrowia! :)
  Pozdrawiam ciepło ♡

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję za życzenia.a tobie życzę sukcesów z blogiem

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)