Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Wesołych Świąt!

Witajcie! Chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i domu wypełnionego rodzinnym ciepłem. Aby te święta były dla Was czasem refleksji i wytchnienia. Aby były wypełnione chwilami spędzonymi w rodzinnej atmosferze <3 W te święta magiczne - życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek, z ogromem światełek.
Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Dziękuję Wam, że mogłam spędzić z Wami kolejne Święta Bożego Narodzenia. Wesołych świąt!

3 komentarze:

  1. Dziękuję i również Ci życzę Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Dużo zdrowia, szczęścia i motywacji do dalszej pracy na blogu i w życiu <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja także życzę Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego roku. Może życzenia spóźnione, ale szczere. Czasem lepiej późno niż wcale, prawda?

    OdpowiedzUsuń
  3. Święta, święta i po świętach. Życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby wszystkie plany i marzenia się spełniły no i oczywiście, żeby zdrówko dopisało. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)