Urodziny bloga! To już dwa lata.Dokładnie dwa lata temu, 14.05.2018 rozpoczęła się moja wielka przygoda z blogowaniem. Na samym początku myślałam, że będzie to mała odskocznia między szkołą, a pozostałymi obowiązkami. Dopiero później przerodziło się to w pasję bez której nie jestem w stanie żyć. Nie wiedziałam jeszcze jaka będzie moje droga, ale wiedziałam, że bez względu na wszystko chcę to robić.


Blog w ciągu roku przeszedł ogromną metamorfozę. Zmieniłam jego wygląd, logo no i rzecz jasna nazwę. Wciąż mam jeszcze wątpliwości, ale mam nadzieję, że z czasem uda mi się je rozwiać. Wiem, że są osoby, którym się ta nazwa nie podoba, ale ja w pełni się z nią nie identyfikuję. Może nie widać mnie na wysokim obcasie, może obuwie i moda nie są główną tematyką. Jednak tutaj chodziło mi o kobiecość, dbanie o siebie i najbliższych.

W blogowanie wkładam mnóstwo energii. Staram się udoskonalać swoje teksty, zdjęcia i media społecznościowe. Jednak odnoszę różny skutek, nikt z nas nie jest doskonały. Mam jednak nadzieję, że widać progres i coraz chętniej zaglądacie do mnie, śledząc nowe wpisy. Często bardzo wiele mnie to kosztuje i duszę w sobie to, że coś mi nie wyszło. Wciąż dążę do perfekcji i mam nadzieję, że kiedyś do niej dojdę. Wciąż się rozwijam i mam nadzieję, że to widać. Każdy pozostawiony komentarz czy serduszko jest dla mnie bardzo cenne, dlatego tym bardziej cieszę się, że tu jesteście.
Dwa lata blogowania bardzo wiele mnie nauczyły. Przede wszystkim tego, że to ciągła praca i nigdy nie należy się zatrzymywać. Trzeba wciąż pracować i się doskonalić. Nie macie pojęcia ile emocji odczuwam podczas publikacji każdego wpisu. Oczywiście, jak w każdej pracy nie zabrakło również gorzkich łez, które tylko bardziej mnie zmotywowały. Kolejną rzeczą jaką dało mi blogowanie, to nowe horyzonty, poznawanie nowych, fascynujących ludzi. Bardzo cenię osoby tworzące rękodzieło, dlatego postanowiłam częściej o tym pisać. Te przeprowadzone rozmowy z rękodzielnikami, czy autorami wydającymi swoją książkę. Widać, że ci ludzie to kochają, tak jak ja kocham blogowanie. Dla mnie to coś niesamowitego i nigdy nie zamierzam z tego rezygnować.

Jeżeli chodzi o plany na przyszłość to wciąż planuję się doskonalić. Chcę skupić się na kilku czołowych kategoriach, w których najlepiej się odnajduję. W prowadzeniu bloga piękne jest to, że tak naprawdę nic nas nie ogranicza, a opinie innych wciąż pozostaną tylko opiniami, jeżeli będziemy wierzyć w to co robimy.Dla zwiększenia wiary we własne możliwości wzięłam udział w plebiscycie Gala Twórca Roku i udało mi się zdobyć 23 miejsce i zebrać aż 55 punktów w kategorii zdrowie i uroda. Niektórym może wydać się mało, ale biorąc pod uwagę, że w głosowaniu nie brała udziału moja rodzina i zbierałam je sama, jestem z siebie dumna. Czasami takie małe rzeczy napawają ogromną dumą i radością.

Myślę, że miniony rok był bardzo owocny. Wiele się wydarzyło, wiele się zmieniło, a ja nabrałam wiary we własne możliwości. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mogli wspólnie świętować za rok tę wyjątkową datę w jeszcze szerszym gronie. Ogromnie dziękuję, że jesteście <3 Życzę sobie dalszej realizacji, rozwoju i motywacji w dążeniu do celu, no i oczywiście tak wspaniałej, rozrastającej się społeczności <3

43 komentarze:

 1. Czas leci i nawet człowiek nie zauważa kiedy mijają "lata".
  Życzę Ci kolejnych, owocnych i pełnych przyjemności, lat blogowania :) Oby ta pasja nadal przynosiła Ci mnóstwo radości.

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim razie gratuluję sukcesów i mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie owocny jak ten i nawet lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę! Taki świetny blog! <3 Rozwijaj się dalej :*

  OdpowiedzUsuń
 4. To wszystkiego najlepszego ! Twój Blog mi się bardzo podoba.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego co najlepsze i trzymam kciuki za dalszą pracę nad rozwijaniem bloga

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie już 5 lat trwa blogowanie :)
  Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i oby Twoje blogowe plany w pełni się sprawdziły

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana, samych wspaniałości na kolejne lata blogowania :) zawsze bądź sobą i rób to co kochasz najlepiej jak potrafisz :) spełnienia marzeń w blogowaniu :):*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego! Najważniejsze jest, że robisz to co kochasz. Rób tak dalej. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję kochana sukcesów i życzę wytrwałości w tym co robisz bo piszesz świetnie :) :) dobra robota oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. gratuluję, świetne zdjęcia. Dobrze CI idzie prowadzenie bloga

  OdpowiedzUsuń
 11. Kolejnych lat w strefie bloga

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie jest ok. 2,5 roku ale jest to dodatkowe zobowiązanie, którego się podjęłam. Z pewnością mniej odniosłam niż Ty u siebie patrząc na liczbę obserwatorów, wyślwietleń itp.

  OdpowiedzUsuń
 13. Chyba pomyliłaś lata - napisałaś 2018 a skoro dwa latka to w 2017 zaczęłaś swoją przygodę. Gratuluję - u mnie niedługo wybije 4 lata i podobnie jak Ty bardzo lubię pisać i dzielić się z ludźmi taką małą cząstką siebie. Życzę samych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 14. Życzę Ci kolejnych owocnych lat blogowania :) Niech to co robisz nadal przynosi Ci dużo radosci! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkiego najlepszego :-)
  Owocnych współprac, dużo nowych inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 16. gratuluję. dla mnie istotna cecha jest w blogowaniu granie fair 😉

  OdpowiedzUsuń
 17. Brawo ! Wielkie i szczere wyrazy uznania :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Najważniejsze, że robisz to co lubisz! Życzę Ci wielu kolejnych lat na blogu. :)

  OdpowiedzUsuń
 19. dalszych sukcesów w blogowaniu i wszystkiego dobrego :-)

  OdpowiedzUsuń
 20. gratulację i życzę wielu sukcesów!!! powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 21. czas z blogiem szybko leci, nie wiadomo kiedy !

  OdpowiedzUsuń
 22. gratuluję, jejku jak ten czas leci, u mnie za chwilę też bedzie spora rocznica

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję i życzę samych sukcesów w prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Gratuluję Ci Kochana i życzę kolejnych, wspaniałych lat w blogosferze, wielu wiernych czytelników oraz nieustającej weny! :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Gratuluję ci kochana dwóch lat blogowania! U mnie również było by to dwa lata, niestety tylko rok blogowałam, a drugi w zasadzie się leniłam eh.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Coś się z datą nie zgadza!? Mimo to gratuluję podejścia i odwagi. Życzę dalszych sukcesów:)

  OdpowiedzUsuń
 27. Gratulacje i kolejnych wspaniałych lat w blogosferze.

  OdpowiedzUsuń
 28. No czas strasznie szybko leci, mój blog też w tym roku miał swoje 2 urodziny. Powodzenia na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 29. Gratuluję kochana - życzę Ci samych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 30. Ale ten czas szybko mija! :) Ja mam swojego bloga już ponad rok :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Czas szybko leci... :) Mój blog w tym roku , a właściwie ja jako blogerka, obchodzę 15 lat blogowania ;) Tobie wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 32. gratulacje, życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Super i gratuluję :) Ja już bloguję prawie 7 lat

  OdpowiedzUsuń
 34. U mnie w styczniu minęły cztery lata, Samych sukcesów Ci życzę!

  OdpowiedzUsuń
 35. Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości:)

  OdpowiedzUsuń
 36. Gratuluje! I oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Gratuluję! czasem trudno wytrwac tyle lat!

  OdpowiedzUsuń
 38. Pieska masz cudnego! A i oczywiście dalszej wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń
 39. Super. Gratuluje wytrwalosci pomimo przeciwnosci z ktorymi sie spotykasz

  OdpowiedzUsuń
 40. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)