Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Chwytaj dzień!

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie, dokąd właściwie to wszystko zmierza? Świat się zmienia i społeczeństwo razem z nim. Teraz każdy goni za pieniędzmi, dobrami materialnymi, ale tak naprawdę co to wszystko jest warte? Oczywiście, bez pieniędzy ciężko jest nam żyć, ale czy powinniśmy przykładać do tego aż taką uwagę? Wielu ludzi oszczędza pieniądze. Rzecz jasna jest to zrozumiałe w przypadku ludzi młodych. Mają plany i marzenia, które chcą spełnić i muszą mieć na to odpowiednią kwotę pieniędzy. No właśnie, spędzać czas w inny sposób niż tylko ciągła praca. Uważam, że każdy człowiek powinien cieszyć się życiem, nie planować wybiegając dziesięć lat naprzód. Trzeba korzystać! Rzeczy materialne nie zastąpią nam rodziny, przeżyć, uczuć, emocji czy doświadczeń. Cieszyć się obecną chwilą. Każdym widokiem słońca, każdym uśmiechem, każdym smacznym posiłkiem... Sporo czasu spędziłam w szpitalach, patrząc na ludzkie cierpienie, czy też na ludzi, którym pozostało już niewiele czasu. Myślicie, że myślą co by było, gdyby? Nie! Cieszą się czasem, jaki im pozostał. Ja staram się, robić tak samo. Żyjmy chwilą! Może nie jestem w takiej sytuacji jak osoby bardzo chore. Przeżywać każdą chwilę, każdy dzień, tak jakby miał być on naszym ostatnim. W ten sposób dostrzeżemy rzeczy, które wcześniej były dla nas błahe i nic niewarte. Zatrzymajmy się i spójrzmy na sytuację z boku. Nie namawiam nikogo do życia spontanicznego, nieprzemyślanego. Podpowiadam jedynie, że warto czasami się zatrzymać i docenić to, co mamy. Wtedy niektóre problemy przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Myślmy pozytywnie i cieszmy się życiem. Wtedy nie tylko Tobie będzie lepiej i łatwiej, ale wszystkim Twoim bliskim też. Śpieszmy się żyć i kochać!
                                                            

                                                                                


Carpe diem! - Chwytaj dzień!
 

3 komentarze:

  1. cóż, pieniądze to nie wszystko ale łatwiej żyć mając je. zapewniają spokój, komfort psychiczny na co dzień.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, często plany na przyszłość przysłaniają nam to co dzieje się teraz. Warto żyć chwilą.

    OdpowiedzUsuń
  3. Trzeba korzystać z życia, z każdej chwili :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)