Spalony, ale nie spalona kuchenkaWraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To!Już na kilka dni przed wyjazdem panuje duży stres i rozgardiasz. Ostatnie przygotowania i przyrządzenie obiadu. Często przez nieuwagę i robienie wielu rzeczy jednocześnie, coś może nam się przypalić. Mamy wtedy jeszcze więcej pacy i obawiamy się, że nie zdążymy ze wszystkim. Na szczęście odkryłam piankę premium do czyszczenia przypaleń Burn Foam CLEANER. Działa silnie odtłuszczająco, usuwa pozostałości dymu, tłuszczu, okopcenie i sadzę. Doskonale rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej przypieczone resztki jedzenia i tłuszczu, bez konieczności szorowania. Polecana do czyszczenia grilli, piekarników, kominków, rusztów. Jest wygodna w użyciu, posiada gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa nawet z pionowych powierzchni. Produkt dostępny jest na stronie internetowej za około 25 zł.

Mleczko znajduje się w metalowym, smukłym opakowaniu o pojemności 300 ml. Po naciśnięciu atomizera wydobywa się biała, czyszcząca pianka. Trzeba jednak na nią uważać, ponieważ jest bardzo łatwo palna. Należy zachować wszelkie środki ostrożności. 
Zdarza się Wam coś przypalić? Jak sobie z tym radzicie? Dla mnie ten produkt jest najlepszy <3

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)