Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Spalony, ale nie spalona kuchenka


Wraz z rozpoczęciem wakacji, zaczynają się pierwsze  wyjazdy w góry, nad morze, czy za granicę. Jednak zanim to zrobimy, należy pamiętać, aby zadbać o porządek w domu. Gdy wrócimy wypoczęci, dom nadal będzie czysty i wysprzątany. Dobrze wiemy, że jest to bardzo pracochłonne, jednak z odpowiednimi produktami może być to dużo prostsze i mniej czasochłonne. Długo szukałam, aż w końcu znalazłam idealne preparaty do zadań specjalnych od Betterware – Lubię To!Już na kilka dni przed wyjazdem panuje duży stres i rozgardiasz. Ostatnie przygotowania i przyrządzenie obiadu. Często przez nieuwagę i robienie wielu rzeczy jednocześnie, coś może nam się przypalić. Mamy wtedy jeszcze więcej pacy i obawiamy się, że nie zdążymy ze wszystkim. Na szczęście odkryłam piankę premium do czyszczenia przypaleń Burn Foam CLEANER. Działa silnie odtłuszczająco, usuwa pozostałości dymu, tłuszczu, okopcenie i sadzę. Doskonale rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej przypieczone resztki jedzenia i tłuszczu, bez konieczności szorowania. Polecana do czyszczenia grilli, piekarników, kominków, rusztów. Jest wygodna w użyciu, posiada gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa nawet z pionowych powierzchni. Produkt dostępny jest na stronie internetowej za około 25 zł.
Mleczko znajduje się w metalowym, smukłym opakowaniu o pojemności 300 ml. Po naciśnięciu atomizera wydobywa się biała, czyszcząca pianka. Trzeba jednak na nią uważać, ponieważ jest bardzo łatwo palna. Należy zachować wszelkie środki ostrożności.


Zdarza się Wam coś przypalić? Jak sobie z tym radzicie? Dla mnie ten produkt jest najlepszy <3

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)