Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Elektryzujące się ubrania – nigdy więcej
Często po praniu i prasowaniu niektóre ubrania mocno się elektryzują. Bardzo nie lubię też, kiedy ubrania, czy ręczniki po praniu są sztywne i nieprzyjemne w dotyku. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się Sittening&Antistatic, czyli płyn zmiękczająco – antystatyczny do ubrań. Spray przeznaczony jest do wszystkich typów włókien naturalnych lub sztucznych. Forma aerozolu ułatwia lepsze rozprowadzenie preparatu. Można go stosować do ubrań oraz do materiałowych tapicerek, koców, narzut itp. Preparat dzięki przyjemnemu zapachowi zapewnia odświeżenie tekstyliów, natomiast specjalna substancja aktywna, tworząc powłokę na powierzchni włókna, zmiękcza tkaniny i sprawia, że są one delikatne w dotyku. Preparat nadaje również właściwości hydrofilowe, zwiększa objętość włókien, zachowując ich kształt i elastyczność. Produkt nadaje tkaninom właściwości antystatyczne i ułatwia prasowanie. Nie powoduje odbarwienia ani żółknięcia tkanin. To idealny produkt pomocny przy prasowaniu kołnierzyków, koszul, lnianych sukiennek i innych "trudnych" materiałów. Znajduje się w wąskim, metalowym opakowaniu z atomizerem. Można go aplikować w konkretne miejsce i nie martwić się, że ubranie się nie wyprasuje.  Dzięki takiemu płynowi prasowanie i układanie ubrań staje sie dziecinnie proste. Macie jakiś patent na układanie ubrań, aby się nie elektryzowały? 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)