Elektryzujące się ubrania – nigdy więcejCzęsto po praniu i prasowaniu niektóre ubrania mocno się elektryzują. Bardzo nie lubię też, kiedy ubrania, czy ręczniki po praniu są sztywne i nieprzyjemne w dotyku. W takiej sytuacji idealnie sprawdza się Sittening&Antistatic, czyli płyn zmiękczająco – antystatyczny do ubrań. Spray przeznaczony jest do wszystkich typów włókien naturalnych lub sztucznych. Forma aerozolu ułatwia lepsze rozprowadzenie preparatu. Można go stosować do ubrań oraz do materiałowych tapicerek, koców, narzut itp. Preparat dzięki przyjemnemu zapachowi zapewnia odświeżenie tekstyliów, natomiast specjalna substancja aktywna, tworząc powłokę na powierzchni włókna, zmiękcza tkaniny i sprawia, że są one delikatne w dotyku. Preparat nadaje również właściwości hydrofilowe, zwiększa objętość włókien, zachowując ich kształt i elastyczność. Produkt nadaje tkaninom właściwości antystatyczne i ułatwia prasowanie. Nie powoduje odbarwienia ani żółknięcia tkanin. To idealny produkt pomocny przy prasowaniu kołnierzyków, koszul, lnianych sukiennek i innych "trudnych" materiałów. Znajduje się w wąskim, metalowym opakowaniu z atomizerem. Można go aplikować w konkretne miejsce i nie martwić się, że ubranie się nie wyprasuje.


Dzięki takiemu płynowi prasowanie i układanie ubrań staje sie dziecinnie proste. Macie jakiś patent na układanie ubrań, aby się nie elektryzowały?0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)