Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Wesołych Świąt!

🐰 Kochani! 🐣


Postanowiłam zrobić małą przerwę, aby spędzić ten ważny czas z rodziną, odpoczywając i ciesząc się towarzystwem najbliższych. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka, mokrego dyngusa i bogatego królika. Aby zmartwychwstały Chrystus napełnił nasze serca miłością, wiarą i pokojem. W te święta zwolnijmy na chwilę, zastanówmy się nad tym, co możemy zrobić dla innych, dla najbliższych. Jedźcie bezpiecznie. Wesołych Świąt! 💗

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za życzenia! Ja również życzę Ci Wesołych Świąt!
  Zapraszam do mnie!
  www.blogwiktoriaslota.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Święta to czas, który powinniśmy całkowicie poświęcić rodzinie, więc życzę Ci kochana cudownych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych wśród najbliższych! :) ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt! Wszystkiego Dobrego

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)