Prezenty na Dzień Kobiet 2018

Wonder Woman to komiks i film o superbohaterach, który ukazuje równie silne kobiety. Feminizm, pokazujący, że potrafimy zrobić to samo co mężczyźni, czasami nawet lepiej. Oczywiście zajmujemy się tym tematem poza powierzchowną charakterystyką postaci. Postać ta jest piękna jak bogini i ma ciało, które może sprawić, że każdy mężczyzna padnie do jej stóp. Poza tym jest inteligentna, niezależna, silna, wysportowana i zdeterminowana.


Wonder Woman ma dużo zalet, które może posiadać wiele kobiet. Jest bardzo naciąganym pomysłem, ale jeśli wyciągniemy z niej pozytywne wniosku i zostaniemy zainspirowani to zadbajmy o siebie, swoją skórę, zdrowo się odżywiajmy i ćwiczmy, aby osiągnąć tę piękną sylwetkę. Będziemy zainspirowane, aby dać z siebie wszystko w wybranej przez siebie dziedzinie, aby kontynuować naukę dla swojego awansu. Będziemy inspirowane, aby stać się nieustraszonym, podejmować decyzje i robić rzeczy niezależnie.
Wierzę, że każda z nas jest prawdziwą cudowną kobietą. Patrzę na wszystkie wspaniałe panie w moim życiu. Czerpię z nich inspirację i oni również mnie wzmacniają. Wiecie, że silne kobiety budują się nawzajem, zamiast wzajemnie się rozdzierać. Dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że mam takie kobiety w moim życiu. Na pewno Wy także, jak mama, ciocia, przyjaciółka.


W ramach obchodów "The Wonder Women" naszych czasów, jednego z moich ulubionych sklepów internetowych, Rosegal przygotował promocję, która dopinguje ciebie, mnie i wszystkie kobiety na całym świecie w marcu 2018 roku: Rosegal Women's Day. 2018 Prezentów, czy nie jest to najlepszy czas?zięki tej ostatniej promocji Rosegal oferuje zniżki, bezpłatną wysyłkę, obsługę posprzedażną oraz nowe i stare oferty. Wiele niespodzianek czekają na fanów Rosegala i klientów, takich jak SKLEP i ZAREJESTRUJ SIĘ DO SZANS, ŻEBY WYGRAĆ 50 USD, które potrwa od 7-9 marca 2018 r. Wszystko, co musicie zrobić, to zakupy w Rosegal między 7 a 9 marca. Zaloguj się przez 3 kolejne dni (licząc od daty po zamówieniu), przejdziesz losowanie, aby wygrać kartę upominkową o wartości 50 USD. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 marca.
Kolejną specjalnością podczas tej miesięcznej promocji jest SHARE AND GET IT FREE, gdzie możesz zdobyć darmowe produkty (Ty udostępnij> Twoi przyjaciele dołączają i składają pierwsze zamówienia> Otrzymujesz to ZA DARMO! Jak Udostępnić: Kliknij botton na każdej stronie produktu.) Możesz również zagrać w LUCKY DRAW, w której 100 punktów = 1 szansa na losowanie (wygrasz punkty, kupony i darmowy przedmiot). I najlepsza rzecz, którą kocham najbardziej, BEZPŁATNA WYSYŁKA!Aby zapoznać się z najlepszymi ofertami Rosegal i dowiedzieć się więcej o tej ostatniej promocji po prostu sprawdźcie ich stronę internetową, klikając w Dzień Kobiet Rosegal 2018 oraz grafiki informacyjnej zawartej w tym artykule.


12 komentarzy:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)