Zdrowe oczy z B-lensPrzed ekranami smartfonów, tabletów i komputerów spędzamy bardzo wiele czasu. Rzadko mrugamy i skupiamy nasz wzrok na jednym obiekcie przez dłuższy czas. Następstwem takiego stanu rzeczy są wysuszone oczy , a nawet choroby oczu. Bardzo ważne jest dbanie o nasze zmęczone oczy. Naturalne zapobieganie suchości poprzez częste mruganie, czy odpoczynek oczu mogą temu zapobiec. Sama łapię się na tym, że gdy na czymś się mocno skupiam przestaję mrugać. Dlategoteż postanowiłam coś z tym zrobić i wspomóc moje oczy. W sklepach i aptekach dostępnych jest wiele preparatów, niestety nie zawsze skutecznych. Niedawno odkryłam krople firmy B-lens DROPS i od tej pory problem suchych i zmęczonych oczu przestał mi doskwierać.
Nawilżające i odżywiające krople do przemęczonych oczu, których skład oparty jest na prowitaminie B5, chronią oczy przed suchością, podrażnieniami i przemęczeniem. Odpowiednie dla osób stosujących wszelkiego typu soczewki kontaktowe. Pielęgnują oczy i podnoszą komfort widzenia.
Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Krople są bezwonne i bezbarwne. Nadają się do użycia do 2 miesięcy po otwarciu butelki. Ich stosowanie jest niezwykle proste i może się odbywać na dwa różne sposoby. Wystarczy do oka wkropić 12 kropli nie dotykając go i zamrugać 2 lub 3 razy pozwalając, aby roztwór równomiernie pokrył oko. Jest też możliwość aplikacji poprzez soczewki kontaktowe B-LENS BIO. Wystarczy położyć soczewkę na środkowy palec, wlać 1-2 krople na soczewkę, a następnie włożyć ją do oka. Na sam koniec zamrugać kilka razy. Jak można zauważyć, ichstosowanie jest łatwe i niczym nie różni się od zwykłych kropli do oczu. Nie należy ich używać razem z lekami do oczu, chyba, że lekarz powie nam inaczej. Nie należy ich także używać w przypadku zakażenia oczu oraz w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik. Krople zawierają prowitaminę B5. Znajdują się w poręcznej buteleczce o pojemności15 ml wraz z aplikatorem. Dzięki temu codzienne stosowanie kropli jest bardzo proste.
Składniki aktywne:
Dexpanthenol 2%,
HydraFlex™ 0.5%,
Polyhexanide 0.0001%.


Podstawowe atuty B-LENS DROPS:


prowitamina B5
system Hydraflex
ochrona oczu

Zastosowanie:
Odczuwanie swędzenia, pieczenia oczu lub ich zaczerwienienie i zmęczenie może być spowodowane wieloma czynnikami, w tym:
• podrażnieniami na skutek noszenia soczewek kontaktowych,
• intensywnym wpatrywaniem się w ekran,
• wielogodzinnym prowadzeniem samochodu lub motoru, • klimatyzacją, wiatrem, zanieczyszczeniem powietrza, wodą z basenu, itd.Według mnie krople B-lens DROPS są fenomenalne. Nie miałam pojęcia jak wiele mogą pomóc takie krople. Nie mam przemęczonych i czerwonych oczu. Nie czuję tez suchości, ani uczucia piasku pod powiekami. Codzienna praca przy komputerze nie stanowi już dla moich oczu problemu. Dodatkowo krople te dostępne są w wielu sklepach, między innymi w Rossmanie, w cenie około 20 zł. Naprawdę nie spodziewałam się takiej odmiany i myślę, że krople B-lens DROPS zostaną już ze mną na zawsze. Polecam w 100%! Są dla mnie niezawodne. Takiej odmiany się nie spodziewałam…4 komentarze:

  1. Tak jak o cały organizm to i o wzrok trzeba zadbać. Na http://dbamooczy.pl/wsparcie-wzroku/luteina-i-zeaksantyna-naturalnie-dobrana-para/ czytałam, co ma na niego korzystny wpływ. Dobrze wiedzieć takie rzeczy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Problem też bardzo często mają osoby, które noszą soczewki i muszą pracować przed komputerem. Dużo szybciej i soczewka i oko może wtedy wysychać i pojawia się ból i pieczenie, a to przecież nie tędy droga, dlatego takie osoby powinny starannie dobierać swoje soczewki. Warto szukać najlepszych propozycji np. na stronie https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-toryczne/6871-monovision-daily-hd-toric.html

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)