Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zaful BLACK FRIDAY SALES

Witajcie Kochani!Zakupowe szaleństwo z okazji Czarnego piątku nadal trwa. Można znaleźć wiele produktów w okazjonalnych cenach, np. cudne ubrania. Warto poświęcić trochę czasu i skorzystać z trwających obecnie mega promocji. W Zaful również możemy znaleźć kilka perełek za grosze, więc warto zajrzeć na black friday sales, czy black friday sale 2017. Klikając w linki znajdziecie się bezpośrednio na stronie z wielkimi wyprzedażami. Ciekawa jestem, czy znajdziecie coś ciekawego dla siebie. Możecie zobaczyć niskie ceny ciuchów, które są najchętniej kupowane black friday clothing deals i black friday 2017 zaful. Udało mi się znaleźć kilka ciekawych sweterków, tym bardziej, że na zewnątrz coraz chłodniej. Zima za pasem, warto więc zaopatrzyć się w taki cieplutki sweterek. Oczywiście, do wyboru jest wiele rodzajów, jednak kilka szczególnie przypadło mi do gustu. Ciekawa jestem, co o nich myślicie?

Co o nich sadzicie? Któryś Wam się spodobał? Czy udało Wam się już upolować coś ciekawego na wyprzedażach? Koniecznie mi opowiedzcie. Oczywiście na koniec mam jeszcze dla Was kupon rabatowy na -10% -20% na zakupy w Zaful :ZafulChen. Do zobaczenia,

https://www.zaful.com/
testerka Adrianna.

1 komentarz:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)