Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Jogolino - pomysł na zdrowe II śniadanie

http://www.adatestuje.pl/2017/11/jogolino-pomys-na-zdrowe-ii-sniadanie.html

 Już od pierwszych dni życia dziecka należy dbać o jego odżywianie. Na początku głównym składnikiem jego diety jest mleko matki, w późniejszym czasie mleko modyfikowane. Później staramy się wprowadzać do diety  pokarm w formie tak zwanych papek. Tarte owoce i warzywa. Staramy się, aby posiłki były wartościowe i smaczne. Uczymy regularnego przyjmowania posiłków. Jednak co zrobić, gdy czeka nas dłuższa podróż lub planujemy spacer, a w tym czasie będzie pora posiłku? Każda mama znajduje indywidualny sposób na taką sytuację. Niedawno firma Nestle również o tym pomyślała i wprowadziła owocowo - jogurtowe tubki po 6 miesiącu. Takie tubki są doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzica. Deserki w tubkach na bazie przetartych owoców i jogurtu to doskonały sposób na zwalczenie mlecznej nudy. Stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozwalają prowadzić mleczną zabawę w smaki, zapachy i kolory nie tylko w domu, ale także poza nim!

Produkt zawiera niezbędne witaminy i minerały, które wspomagają rozwój dziecka. Musy jogurtowe Jogolino dostępne są w kilku wersjach smakowych:
·         Bananowy
·         Bananowo – truskawkowy
·         Jabłkowo – truskawkowy
·         Mango - banan

Co warto wiedzieć
  • Już po 6. miesiącu
  • Uzupełnia dietę dziecka w produkty mleczne
  • Wapń i magnez potrzebne do rozwoju kości u dzieci
  • Cynk potrzebny do prawidłowego wzrostu u dzieci
  • Nie wymaga przechowywania w lodówce
  • Produkt bezglutenowy


Musy owocowe znajdują się w plastikowych tubkach z nakrętką. Opakowanie zostało stworzone w taki sposób, aby dziecko mogło samo dozować sobie mus i powoli go jeść. Jest to doskonałe rozwiązanie podczas spacerów, kiedy dziecko siedzi w wózku. Deserki są od 6 miesiąca życia, ale lubią je także dzieci starsze, nawet te przedszkolne. W tubce znajduje się 98g jogurtu z musem owocowym. Koszt zakupu każdej takiej tubki to około 5zł. Według mnie jest to dość wysoka cena za taką ilość deserku. Osobiście wolę zmiksować owoce z jogurtem i mieć w małych słoiczkach. Mają naturalny i bogaty w substancje odżywcze skład. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że takie tubki nie wymagają lodówki. Nie musimy też pamiętać o  łyżeczce, czy po prostu o wzięciu jogurtu z domu, Można je mieć w torebce czy plecaku na wszelki wypadek. Jest to doskonała i pożywna przekąska podczas spaceru, ale także po basenie, czy jako drugie śniadanie do szkoły. Wybierając Jogolino dbamy o zdrowie naszych dzieci i dajemy im energię niezbędną do nauki i poznawania świata. Według mnie jest to doskonałe rozwiązanie, tym bardziej, że dzieci zjadają te jogurciki ze smakiem J Jest to rozwiązanie idealne dla mnie i moich skarbów.
https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/nestle-yogolino-tubka
 Testerka Adrianna

1 komentarz:

  1. Faktycznie, jeśli chodzi o ceny to nie wychodzi to zbyt korzystnie, lepiej stosować się Twojego pomysłu, miksowania owocków z jogurtem :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)