Jogolino - pomysł na zdrowe II śniadanie
Już od pierwszych dni życia dziecka należy dbać o jego odżywianie. Na początku głównym składnikiem jego diety jest mleko matki, w późniejszym czasie mleko modyfikowane. Później staramy się wprowadzać do diety pokarm w formie tak zwanych papek. Tarte owoce i warzywa. Staramy się, aby posiłki były wartościowe i smaczne. Uczymy regularnego przyjmowania posiłków. Jednak co zrobić, gdy czeka nas dłuższa podróż lub planujemy spacer, a w tym czasie będzie pora posiłku? Każda mama znajduje indywidualny sposób na taką sytuację. Niedawno firma Nestle również o tym pomyślała i wprowadziła owocowo - jogurtowe tubki po 6 miesiącu. Takie tubki są doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzica. Deserki w tubkach na bazie przetartych owoców i jogurtu to doskonały sposób na zwalczenie mlecznej nudy. Stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozwalają prowadzić mleczną zabawę w smaki, zapachy i kolory nie tylko w domu, ale także poza nim!Produkt zawiera niezbędne witaminy i minerały, które wspomagają rozwój dziecka. Musy jogurtowe Jogolino dostępne są w kilku wersjach smakowych:
· Bananowy
· Bananowo – truskawkowy
· Jabłkowo – truskawkowy
· Mango - banan
Co warto wiedzieć
Już po 6. miesiącu
Uzupełnia dietę dziecka w produkty mleczne
Wapń i magnez potrzebne do rozwoju kości u dzieci
Cynk potrzebny do prawidłowego wzrostu u dzieci
Nie wymaga przechowywania w lodówce
Produkt bezglutenowy

Musy owocowe znajdują się w plastikowych tubkach z nakrętką. Opakowanie zostało stworzone w taki sposób, aby dziecko mogło samo dozować sobie mus i powoli go jeść. Jest to doskonałe rozwiązanie podczas spacerów, kiedy dziecko siedzi w wózku. Deserki są od 6 miesiąca życia, ale lubią je także dzieci starsze, nawet te przedszkolne. W tubce znajduje się 98g jogurtu z musem owocowym. Koszt zakupu każdej takiej tubki to około 5zł. Według mnie jest to dość wysoka cena za taką ilość deserku. Osobiście wolę zmiksować owoce z jogurtem i mieć w małych słoiczkach. Mają naturalny i bogaty w substancje odżywcze skład. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że takie tubki nie wymagają lodówki. Nie musimy też pamiętać o łyżeczce, czy po prostu o wzięciu jogurtu z domu, Można je mieć w torebce czy plecaku na wszelki wypadek. Jest to doskonała i pożywna przekąska podczas spaceru, ale także po basenie, czy jako drugie śniadanie do szkoły. Wybierając Jogolino dbamy o zdrowie naszych dzieci i dajemy im energię niezbędną do nauki i poznawania świata. Według mnie jest to doskonałe rozwiązanie, tym bardziej, że dzieci zjadają te jogurciki ze smakiem J Jest to rozwiązanie idealne dla mnie i moich skarbów.
 

1 komentarz:

  1. Faktycznie, jeśli chodzi o ceny to nie wychodzi to zbyt korzystnie, lepiej stosować się Twojego pomysłu, miksowania owocków z jogurtem :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)