Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Haul zakupowy Zaful #5

http://www.adatestuje.pl/2017/11/haul-zakupowy-zaful-5.html

Na Zaful dostępnych jest wiele sukienek koronkowych Zaful Autumn 2017, które są przeźroczyste i aby czuć się komfortowo, trzeba coś pod nią założyć. Niedawno udało mi się odnaleźć idealną sukienkę na ramiączkach, która doskonale będzie pasować pod spód sukienki koronkowej. Taka sukienka na ramiączkach doskonale wygląda podczas letnich spacerów nad morzem lub kolacji w gronie najbliższych. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie buty, torebkę i cała stylizacja gotowa. Ma czarny kolor, wiec sprawdzi się na sylwestra, czy imprezę z przyjaciółmi. Według mnie doskonały wybór  A Wam jak się ona podoba? 
PS. Niestety i tym razem nie pokażę jej Wam na sobie. Nie dość, że rozmiar jest zaniżony, to jeszcze sukienka straszliwie brudzi. Po dotknięciu jej całe ręce są czarne. Zdarzyła Wam się kiedyś taka sytuacja? 

Mam jeszcze dla Was kod rabatowy ZafulChen na -10%, -20%. Miłych zakupów :)

https://www.zaful.com/

Testerka Adrianna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)