Fotobum - pomysł na doskonały prezentWitajcie gorąco!
Zdjęcia, niby to tylko kawałek papieru, a potrafią przywołać tyle wspomnień i emocji. Na pewno wiele osób ma dylemat jaki prezent zrobić bliskim, aby był trwały i zadowalający. Cały czas powstają nowe pomysły i nowe technologie wykonania. Miałam okazję współpracy z FOTOBUM. Na dzień Mamy wykonałam piękny plakat z naszych zdjęć, a także foto pamiątki. Wyglądają cudownie i przypominają o cudownych chwilach. Wykonani banalnie proste. Wystarczy na ich stronie wejść w wybrany produkt i przeciągnąć zdjęcia, ułożyć , zaakceptować. Potem zostaje już tylko zapłacić i czekać. Kurier przywiózł gotowy prezent z zapakowany w piękne pudełko po sam dom. Łatwe i szybkie, a jakie efektowne. Efekt piękny, Mama zadowolona i pamiątka na długi czas . Myślę, ze lepsze takie sos niż kwiaty, które szybko zwiędną, czy słodycz, które szybko znikną. Ja uważam, że to doskonały pomysł i będę go praktykować na inne okazji 😉

W swojej ofercie posiadają:
fotoMagnesy
fotoPamiatki
fotoDekoracje
fotoNaklejki
fotoPocztówki
fotoStojaki
fotoBoxy

Koszt wykonania tego typu foto pamiątek wynosi 19,90, więc zdecydowanie warto zainwestować taka kwotę i móc obdarować kogoś taka piękna pamiątka i wspomnieniami, które każdego dnia będą nam przypominać o wspaniałych chwilach, które razem przeżyliśmy. Wysoka jakość wykonani, szeroka oferta, cna stosowna do produktu i błyskawiczna wysyłka. Do przesyłki dołączone jeszcze naklejki do przyklejenia, aby wyrazić uczucia i ozdobić zdjęcia. Ja jestem bardzo zadowolona. FOTOBUM to strzał w dziesiątkę ! POLECAM !

2 komentarze:

  1. Już mam inspirację na świetny prezent! Pozdrawia

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie ciekawy pomysł na zarówno prezent dla kogoś, jak i dla samego siebie!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)