Fotobum - pomysł na doskonały prezent


Witajcie gorąco!
Zdjęcia, niby to tylko kawałek papieru, a potrafią przywołać tyle wspomnień i emocji. Na pewno wiele osób ma dylemat jaki prezent zrobić bliskim, aby był trwały i zadowalający. Cały czas powstają nowe pomysły i nowe technologie wykonania.  Miałam okazję  współpracy z FOTOBUM. Na dzień Mamy wykonałam piękny plakat z naszych zdjęć, a także foto pamiątki. Wyglądają cudownie i przypominają o cudownych chwilach. Wykonani banalnie proste. Wystarczy na ich stronie wejść w wybrany produkt i przeciągnąć zdjęcia, ułożyć , zaakceptować. Potem zostaje już tylko zapłacić i czekać. Kurier przywiózł gotowy prezent z zapakowany w piękne pudełko po sam dom. Łatwe i szybkie, a jakie efektowne. Efekt piękny, Mama zadowolona i pamiątka na długi czas . Myślę, ze lepsze takie sos niż kwiaty, które szybko zwiędną, czy słodycz, które szybko znikną. Ja uważam, że to doskonały pomysł i będę go praktykować na inne okazji 😉


W swojej ofercie posiadają:
 • fotoMagnesy
 • fotoPamiatki
 • fotoDekoracje
 • fotoNaklejki
 • fotoPocztówki
 • fotoStojaki
 • fotoBoxy                                                                                                                                   
Koszt wykonania tego typu foto pamiątek wynosi 19,90, więc zdecydowanie warto zainwestować taka kwotę i móc obdarować kogoś taka piękna pamiątka i wspomnieniami, które każdego dnia będą nam przypominać o wspaniałych chwilach, które razem przeżyliśmy. Wysoka jakość wykonani, szeroka oferta, cna stosowna do produktu i błyskawiczna wysyłka. Do przesyłki dołączone jeszcze naklejki do przyklejenia, aby wyrazić uczucia i ozdobić zdjęcia. Ja jestem bardzo zadowolona. FOTOBUM to strzał w dziesiątkę ! POLECAM !
https://www.fotobum.pl/

                                                                                                                                  Testerka Adrianna

2 komentarze:

 1. Już mam inspirację na świetny prezent! Pozdrawia

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie ciekawy pomysł na zarówno prezent dla kogoś, jak i dla samego siebie!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)