Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Dzień dziecka w Ergo Arenie

Witajcie!
Dzisiaj ciąg dalszy celebrowania Dnia Dziecka. Organizowane były różnego rodzaju imprez i nam udało się wziąć udział w jednej z nich. Był to Dzień Dziecka na Ergo Arenie. Tego typu impreza odbyła się tam po raz pierwszy i mamy nadzieje, że to wydarzenie na stałe zagości w kalendarzu czerwcowych imprez.Cała impreza zaczęła się o 11, my byliśmy trochę później. Na wszystkich czekała masa atrakcji. Rodziców z pewnością ucieszył fakt, że parking był bezpłatny a dzieci miały frajdę. Na dzieci czekało stoisko z grami, rysowaniem, darmowe lody, czy baloniki, a także książeczki, czyli to co dzieci lubią. Nie zabrakło też rozmaitych gadżetów. Niestety z dmuchańców nic nie wyszło przez pogodę. Na początku były występy konkursowe dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które prezentowały nam razem z Treflikami wesołe piosenki. Jednak najbardziej wyczekiwana przez wielu był koncert Margaret, na którym szaleństwa nie było końca. Gdy występ Margaret dobiegał końca, z góry poleciały tysiące balonów, co było wielka niespodzianką dla najmłodszych. Później była jeszcze dyskoteka Treflików, jednak my pełni wrażeń ruszyliśmy w drogę powrotna. Emocje sięgały zenitu,  po powrocie, jeszcze przez godzinę dzieci ciszyły się i rozmawialiśmy o tym widowisku. Dla mnie tego typu imprezy to strzał w dziesiątkę. Byliśmy pierwszy raz i jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Mam nadziej, że staniemy się stałymi bywalcami. A Wy jak spędziliście wekend?
                                                                                                                                     Testerka Adrianna0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)