Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Zdrowa stopa od GORVITA

Witam Was kochani!
Na pewno każdy z nas zna uczucie ciężkich, zmęczonych i obolałych nóg. Na szczęście na rynku pojawił się innowacyjny krem - żel do stóp o nazwie ,,Zdrowa stopa". Jest to preparat na bazie naturalnych składników. Zmniejsza opuchnięcia, nadmierną potliwość i neutralizuje zapach potu . Preparat przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp.Każdą kąpiel możemy zakończyć pielęgnując stopy  kremem. Doskonale się wchłania pozostawiając przyjemny zapach mięty. Polecam wszystkim do codziennej pielęgnacji stóp. Stosowany regularnie zapobiega maceracji naskórka oraz zmianom pomiędzy palcami, jednocześnie nawilżając i uelastyczniając skórę.   Myślę, że w okresie wakacyjnym powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce urlopowicza i plecaku wędrowca. Istotne, ze żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach, tylko testowany dermatologicznie.

Preparat polecany do: 
- zmiękczania zrogowaciałego naskórka,,           
- przy nadmiernej potliwości stóp,         
- łagodzenia obrzęków stóp,    
- zapobiegawczo jako środek odświeżający i przeciwbakteryjny,            
- codziennej pielęgnacji stóp.

Doskonałe rozwiązanie dla każdego!                    
                                                                                                                                     Testerka Adrianna
Bardzo dziękuję za możliwość testowania filmie CREDO PR i panu Tomaszowi za udaną i owocną współpracę
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)