Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Chyba każdy z nas lubi niespodzianki. Chętnie przyjmujemy prezenty i korzystamy z nowości. Niestety nie tak często zdarzają się okazje, gdy możemy cieszyć się różnymi drobiazgami. Jest jednak na to sposób! Każdy z nas może robić prezenty samemu sobie. 😊 Jedną z opcji są pudełka od Pure Beauty. Wystarczy wykupić subskrypcję któregoś z nich, a raz w miesiącu dostaniemy paczkę z kosmetycznymi nowościami. To świetna opcja dla tych, którzy uwielbiają dbać o siebie i chętnie testują różne produkty. Brzmi zachęcająco, prawda?

 


„Miłość z gwiazd” to debiut książkowy Joanny Sprengler i trzeba przyznać, że zrobił wrażenie. Autorka w bardzo ciekawy sposób połączyła wątki romansowe z literaturą science fiction. To taka książka, którą chciałoby się przeczytać jednym tchem. Idealna lektura na wolny weekendy czy spokojny wieczór. Urzeka, rozbudza wyobraźnię i zachęca do marzeń.

 

 Pure Beauty Box Simply Energy to pudełko, które prezentuje kosmetyki tworzone z myślą o bogactwie płynącym z roślin. Pomagają w rozbudzeniu energii po zimie i dostarczają kosmetyków, które są najbardziej optymalne po najchłodniejszych i najciemniejszych miesiącach w roku. 

 

Praktycznie każdy z nas pragnie szczęścia, udanego życia i życzliwych ludzi wokół. Podobnie z bohaterkami z książki „Jak smakujeszczęście?” od Pauliny Wiśniewskiej. Choć życie płata im figle, one wciąż starają się brnąć przed siebie. Nieważne, że otrzymują ciosy i muszą uporać się z życiowymi zakrętami. Przyświeca im jeden cel: znaleźć szczęście. Czy to im się uda?

 


Wiosna to nie tylko czas, w którym przyroda budzi się do życia. To również moment zmiany pielęgnacji (a także garderoby) na bardziej lekką, orzeźwiającą i z kwiatowymi nutami. O tym fakcie nie zapomniała marka Pure Beauty, która wraz z nowym sezonem rozpieszcza nas urodowymi boxami, pełnymi kosmetycznych nowości. Ale nie tylko!