Pielęgnacja ciała składa się z wielu etapów. Jeżeli chce się osiągnąć oczekiwany efekt, nie można o żadnym z nich zapomnieć. Dla naszej skóry podobnie jak nawilżanie bardzo istotne jest usuwanie martwego naskórka. To właśnie ten zabieg sprawia, że dobroczynne składniki odżywcze mogą dotrzeć do dalszych warstw naskórka i zacząć działać. Należy również pamiętać, że nie należy wykonywać go częściej niż 1-2 razy w tygodniu, bo może on podrażnić skórę. Ogromne znaczenie ma także to, jakiego produktu używamy. Warto zwrócić uwagę nie tylko na gradację, ale również na jego skład. Wybierając peeling, warto wziąć pod uwagę wszystkie te aspekty, aby sobie nie zaszkodzić. Ja po prostu uwielbiam peelingi i regularnie ich używam. Mam suchą skórę z tendencją do rogowacenia, więc bez nich wyglądałabym jak jaszczurka. Zawsze, kiedy wybieram peeling, najpierw sprawdzam skład, a potem patrzę, jaką ma konsystencję. Niestety, ostatnio kupiony przeze mnie tego typu kosmetyk okazał się porażką i zaczęłam szukać nowego cudeńka. Postanowiłam zajrzeć na stronę Just Nature, gdzie już parę razy robiłam zakupy. Kiedy zobaczyłam peeling makowo-lawendowy, wiedziałam, że musi być mój! Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, to zapraszam do dalszej części wpisu.


Elektryczna suszarka do prania to sprzęt, który w ostatnim czasie stał się hitem w elektromarketach. Wiele osób – mimo przecież nie najniższych cen takiego sprzętu – od razu uznało, że urządzenie tego typu znacząco ułatwi życie. W tym artykule wskażę Ci powody, dla których warto kupić suszarkę do prania, a także porady odnośnie wyboru najlepszego modelu!


Wykonanie perfekcyjnego makijażu jesienią i zimą to nie lada sztuka. Skóra jest szara, ziemista i zmęczona. Ja do tego mam jeszcze dosyć jasną karnację. Każda z nas chce, aby twarz wyglądała zdrowo i naturalnie, ale mamy obawy przed stosowaniem produktów, o kilka tonacji jaśniejszych. Do osiągnięcia idealnego efektu prowadzi kilka dróg i na pewno osoby, które profesjonalnie zajmują się makijażem znają każdą z nich. Ja wciąż się uczę i małymi krokami idę do przodu. Kilka tygodni temu udało mi się odnaleźć idealny zestaw do makijażu, który jest wprost idealny na obecną porę. Mowa o fluidzie matującym i rozświetlającej bazie pod makijaż od Bielendy. Tego duetu po prostu nie może u Was zabraknąć!Wiosnę czuć już  powietrzu. Robi się oraz cieplej, a to znaczy, że niebawem pociechy pojadą na pierwsze wycieczki szkolne. Zawsze taki wjazd jest wielkim wydarzeniem. Już kilka dni przed przygotowywany jest prowiant. Oczywiście nie może w nim zabraknąć przeróżnych słodkości, którymi dzieci dzielić się będą podczas podróży autokarem. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mam zagwozdkę, co kupić dziecku na wycieczkę. Z jednej strony chce, aby było zadowolone z tego co znajdzie w środku, a z drugiej nie chciałabym, aby wróciło w kurtce wybrudzonej czekoladą. Na szczęście szukając inspiracji natrafiłam na stronę  BMB - Mik Maki & Fini Mini, na której znalazłam różne drobne słodkości, które nie brudzą i będą wprost idealnym elementem prowiantu na wycieczkę. Jeżeli jesteście ciekawi, co to takiego, to zapraszam do dalszej części wpisu.

Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna. Szczególnie osoby posiadające suchą i wrażliwą skórę nie mogą o tym zapominać. Ogromnie znaczenie ma nie tylko, jak często dbamy o swoją skórę, ale także, jakich używamy kosmetyków. Niestety, nadal niewiele osób wie, że nawet przy bardzo drogich kosmetykach, które zawierają alkohol i inne nieprzyjazne skórze substancje możemy nie osiągnąć obiecywanego rezultatu. Każdy posiada inną skórę, a poszczególne składniki wzajemnie na siebie wpływają. Właśnie dlatego wybieram wyłącznie naturalne kosmetyki, które są zbawienne dla mojej przesuszonej skóry. Podczas targów Ekocuda poznałam naturalne kosmetyk Just Nature. Mają wysokiej jakości naturalne kosmetyki, którym po prostu nie można się oprzeć. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moje ostatnie odkrycie, jakim jest mus-masełko różane. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, to zapraszam do dalszej lektury!