Wiecie jak bardzo lubię czytać. Dziś chciałam Was zachęcić do przeczytania książki Kylie Scott „A miało być tak pięknie”. Jest to z pewnością wciągająca książka dla kobiet, którą czyta się lekko i przyjemnie. Czy zostanie w waszej pamięci to rzecz indywidualna. Jeżeli jesteście ciekawi tej pozycji, to zapraszam do dalszej części wpisu!

 

A miało być tak pięknie - Kylie Scott
 

Śnieg za oknem już stopniał, a wiosna na dobre się u nas zadomowiła. W ten wiosenny wieczór chciałam Was zachęcić do przeczytania książki Moniki Ligi „Kalejdoskop zmysłów”. Ta książka z pewnością rozpali nie tylko Wasze zmysły, ale i serduszka. To moje kolejna przeczytana książka tej autorki i powiem szczerze, jestem pod ogromnym wrażeniem. Pani Monika pisze w sposób lekki, a jej książki potrafią zauroczyć czytelnika. Gdyby nie obowiązki można by je czytać i czytać i nie ma się dość. Warto zwrócić uwagę również na okładkę, która jest lustrzanym odbiciem treści książki. Dla mnie okładki są istotne i bardzo cenię to, kiedy wraz z treścią tworzą całość. Oprócz pięknej grafiki można dostrzec różowe akcenty, które są cechą charakterystyczną autorek z motylewnosie.pl Jeżeli chcecie bliżej poznać kolejną powieść Pani Moniki, to zapraszam do dalszej części wpisu!

 


 

Nie wiem, czy Wam o tym wspominałam, ale już od kilku miesięcy jestem na diecie wegańskiej, która bazuje wyłącznie na produktach roślinnych. Początki nie były łatwe, ale w końcu się przyzwyczaiłam. Przygotowanie wegańskiego posiłku czasami bywa trudne. Jeżeli ma się dużo czasu na gotowanie, to nie stanowi to żadnego problemu. Sytuacja komplikuje się, kiedy nie macie czasu na gotowanie lub musicie przygotować sobie posiłek na cały dzień. Był to dla mnie niemały problem. Ogólnie obiady w naszym domu nie były łatwą sprawą i zazwyczaj każdy jadł co innego. Ponieważ tata jest wegetarianinem również bardzo często sięga po potrawy wegańskie. Właśnie dlatego postanowiłam rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się produkcją dań wegańskich, które wystarczy tylko podgrzać lub dogotować do nich kaszę lub ryż. Wtedy właśnie trafiłam na informację o firmie Provege, która właśnie wtedy wprowadzała swoje produkty na rynek. Wiedziałam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Dlatego jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej firmy, to koniecznie zostańcie ze mną!

 

Wegańskie potrawy z Provege

 Czasy w jakich obecnie żyjemy zdecydowanie nie należą do najłatwiejszych. Na każdym kroku, w każdej dziedzinie życia czekają na nas wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Wszystko wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze rok temu. Tyczy się to również opieki zdrowotnej. Zawsze miała ona wiele do życzenia, a obecnie jest wręcz tragicznie. Dużo trudniej jest się dodzwonić, czy umówić na wizytę, a część z nich jest po prostu odwoływana. Coraz więcej osób  szuka alternatywnych rozwiązań, aby tylko móc skonsultować się ze specjalistą i zdobyć receptę na leki. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy istnieje jakieś rozwiązanie?

 


 Nietrudno zauważyć, że w obecnej sytuacji wszystkie czynności dnia codziennego stanowią obecnie niemały problem. Cały świat tkwi w zawieszeniu, jednak czas płynie dalej. Wiem, że najbezpieczniej pozostać w domowym ognisku, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba coś załatwić i wcale nie jest to takie proste, jak było chociażby 2 lat temu. Na szczęście coraz więcej firm wprowadza zmiany, które umożliwiają korzystanie z ich usług bez wychodzenia z domu. Niestety taka mamy rzeczywistość i pozostaje nam się tylko dostosować. Jak pewnie wiecie mam dosyć dużą wadę wzroku i niestety nie jestem w stanie funkcjonować bez okularów. Te, które miałam były już stare i powoli zaczynały się rozpadać. Nie mogłam iść do optyka, aby naprawić okulary czy kupić nowe. Właśnie dlatego zaczęłam szukać innego rozwiązania i trafiłam na stronę firmy Ooksy.pl. Jako jedni z niewielu dają możliwość zamówienia okularów całkowicie online. Jeżeli jesteście ciekawi jak to wygląda to koniecznie zostańcie ze mną!

Dlaczego warto skorzystać z salonu optycznego online Ooksy.pl