Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Romans w Hiszpanii. Recenzja książki „Upadły diabeł”

My kobiety szukamy ideału mężczyzny, jednak gdzieś podświadomie wiemy, że ideały nie istnieją. Właśnie dlatego literatura obyczajowa, romanse i erotyki cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością. Autorki tworzą coraz to nowy ideał mężczyzny, któremu trudno się oprzeć. Godzinami uwielbiamy czytać o sile uczucia, prawdziwej miłości i namiętności. Właśnie dlatego przychodzę dzisiaj z recenzją porywającej książki „Upadły diabeł” autorstwa Pauliny Nowaczyk. Przeczytałam ją w ciągu jednego dnia i porównując ją z pierwszą częścią niczemu jej nie ustępuje. Znalazło się w niej bardzo wiele zdarzeń, dzięki którym książka aż iskrzy i elektryzuje od ilości, często skrajnych  emocji - ucieczka, rozstanie, przyjaźń, pożądanie, wypadek, śmierć oraz walka o miłość. 

 

Romans w Hiszpanii. Recenzja książki „Upadły diabeł”

 

Autor: Paulina Nowaczyk

Tytuł: „Upadły diabeł”

Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Cykl: „Upadłe diabły” (tom 2)

Data wydania: 2020-09-16

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 250

 

Paulina Nowaczyk „Upadły diabeł”

 Romans w Hiszpanii

Pierwsza część nosi tytuł „Hiszpański Lucyfer”. To właśnie tam poznajemy Kimo i Olgę, którzy są już po ślubie i żyją w szczęśliwym związku. Natomiast druga część „Upadły diabeł” dotyczy przyjaciółki Olgi, Pauli i brata Kimo, Paco. Łączył ich seks i gorące uczucie, jednak kobieta nie do końca wierzy w przemianę diabła, który przecież zawsze dostaje to czego chce. Według niej zależy mu wyłącznie na seksownych kobietach i zabawie aż do rana. Właśnie dlatego podejmuje decyzję, że to najwyższy czas, aby się  z nim rozstać. Niestety, nie ma pojęcia, że mężczyzna na prawdę ją kocha.

 

Recenzja książki „Upadły diabeł”

Recenzja książki „Upadły diabeł” Pauliny Nowaczyk

Fabuła powieści rozpoczyna się w momencie, kiedy Paula wraca do Polski, po rozstaniu z przystojnym Hiszpanem. W jej mniemaniu, Paco złamał jej serce. Wszystko wydaje się dla niej skończona, dlatego jedzie nad morze, gdzie chce na dobre zapomnieć o niespełnionej miłości. Jednak los stawia na drodze jej dawną miłość Damiana. Kobieta chce dać szansę tej relacji, wierząc w to, że tym razem odnajdzie szczęście w związku. Niestety, mężczyzna sięga po alkohol i spędza noc z tajemniczą blondynką. 

 

Pewnego dnia Paula postanawia zabrać na święta do Hiszpanii swojego nowego chłopaka. Wszystko tylko po to, aby utrzeć nos Paco. Nie przewidziała, tego, że na sam jego widok dawne uczucie powrócą, a jej serce zacznie bić szybciej. Oboje nie potrafią o sobie zapomnieć, jednak żadne z nich nie chce się do tego głośno przyznać. W taki właśnie sposób trwa między nimi gra w kotka i myszkę. Z tą jednak różnicą, że Paco postanawia zawalczyć o wybrankę serca, która nie jest dla niego panienką do łóżka. Damian,  zauważa, że Paulę i Hiszpana łączy coś więcej i postanawia wrócić do Polski. Niestety, Damian ulega poważnemu wypadkowi, z którego nie udaje mu się wyjść cało. Dziewczyna dręczona wyrzutami sumienia postanawia wrócić do kraju i zaszyć się gdzieś na zawsze.

 

Romans w Hiszpanii

Paulina Nowaczyk „Upadły diabeł”

Paco, któremu bardzo zależy na dziewczynie jedzie za nią do Polski, aby wesprzeć ją podczas pogrzebu. Jedno jest pewne...diabeł upada. Z zimny drań przeistacza się czułego i troskliwego mężczyznę, który chce walczyć o kobietę, którą kocha. Stara się wspierać kobietę i okazywać swoją miłość na każdy możliwy sposób, co z czasem przynosi oczekiwane rezultaty. Niestety, nie jest dane im żyć długo i szczęśliwie. Tajemnicza kobieta za wszelką cenę chce namieszać w ich życiu i jest w stanie zrobić wszystko, aby dostać to, czego chce. Czy jej intrygi wpłyną na związek przystojnego, szaleńczo zakochanego Hiszpana i wygadanej Polki? Czy zdołają przezwyciężyć wszystkie przeciwności, które pojawią się na ich drodze? Jak potoczą się ich losy i kim jest tajemnicza kobieta? 

 

Recenzja książki „Upadły diabeł” Pauliny Nowaczyk

 

Książka „Upadły diabeł”  Pauliny Nowaczyk to przede wszystkim lekka i przyjemna pozycja, która pochłania czytelnika z każdą kolejną przeczytaną stroną. Książki z cyklu „Upadłe diabły” można czytać osobno i mimo, że historia jest zbliżona do tej opisanej w pierwszym tomie, to widać ogrom pracy, jaka została włożona w napisanie tej historii. Szczerze polecam!

 

Playlista z książki „Upadły diabeł”

 Znasz książki Pauliny Nowaczyk? Udało Ci się przeczytać serię tych książek? Co sądzisz o tej powieści?

 

 

 Zobacz także:

 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję Paulinie Nowaczyk i Wydawnictwu WasPos

6 komentarzy:

 1. To dobrze, że w tym tomie autorce udało się stworzyć ciekawszą i bardziej dopracowana fabułę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam już o tej książce i szczerze to mnie bardzo zachęca do przeczytania jej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale widzę, że seria tych książek idealnie wpisuje się w moje gusta czytelnicze, więc będę musiała się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to tematyka i typ literatury, który często u mnie gości ale czasem lubię sięgnąć po tego typu powieść.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejny tytuł, który nie jest dla mnie, więc nie będę się zmuszała do tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o tej książce, ale przejadłam się romansami, więc to nie dla mnie i się ostatecznie nie skusiłam.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)