Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Czy rodzina to fundament? Recenzja książki „Wszystko od nowa”

Gdy jedni z nas są bardzo mocno związani z rodziną, inni starają się od niej jak najbardziej odseparować. Jednak nie da się zaprzeczyć, że dla wielu osób to właśnie rodzina jest fundamentem i jedną z najważniejszych wartości. Wśród ludzi, którzy nas kochają i szanują czujemy się najbardziej szczęśliwi i pełni. I właśnie dlatego przychodzę do Was z recenzją książki „Wszystko od nowa”, które autorką jest Małgorzata Kasprzyk.

 


Tytuł: „Wszystko od nowa’

Autor: Małgorzata Kasprzyk

Wydawnictwo: Dlaczemu

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Data premiery: 01.12.2021

Ilość stron: 270

Wszystko od nowa

Marta to młoda dziewczyna, która dopiero wkracza w dorosłość. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, jednak kobieta musi zadbać również o siebie. Niestety przez zachowania ojca rodzina się rozpada. Jej brat, Kacper postanawia wyjechać za granicę, a mama zamierza odejść od stanowczego partnera. Marta nie wie, jak się w tym wszystkim odnaleźć. Bardzo lubi rozmawiać z najbliższymi, szczególnie z Kacprem oraz z ciocią Weroniką, z którą ojciec również zerwał kontakt.

 

Wbrew opinii taty Marta postanawia wyjechać na studia do Warszawy. Wierzy we własne możliwości i chce się zmierzyć z nową perspektywą. Jednocześnie musi zdecydować, co zrobić ze swoim życiem uczuciowym. Wokół kobiety pojawia się dwóch różnych mężczyzn i dziewczyna nie do końca wie, którego powinna wybrać. Przyglądamy się jej rozterkom i wspólnie z nią próbujemy odnaleźć złoty środek. Trzeba przyznać, że nie jest łatwo. Marta radzi sobie z pierwszymi poważnymi decyzjami, samodzielnością oraz problemami rodzinnymi. Jak potoczą się jej losy?

 

Czy istnieje szansa na dobre zakończenie?

Książka do wydawnictwa Dlaczemu świetnie pokazuje, że życie to proces. Niezależnie od oczekiwań innych osób musimy skupić się na sobie, swoim szczęściu i rozwoju. Jednocześnie nigdy nie jest za późno i każdy z nas może spróbować naprawić swoje błędy. Towarzysząc głównej bohaterce bardzo mocno wchodzimy w jej życie prywatne, przyglądamy się sprawom rodzinnym i zastanawiamy się, w jaki sposób się one potoczą. 

 

To świetna książka, która pokazuje, że czasami warto zacząć wszystko od nowa. To, co początkowo nas przeraża lub wydaje się katastrofą, w rzeczywistości nie musi nią być! Jeśli masz ochotę na wciągającą powieść obyczajową, to „Wszystko od nowa” Małgorzaty Kasprzyk skradnie Twoje serce. To pozornie lekka opowieść, która w rzeczywistości może dotykać każdego z nas. Pokazuje, jakie jest życie i jak trudno czasem podjąć jakąś decyzję. Pamiętajmy jednak, że po każdej nocy nadchodzi dzień.

 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję wydawnictwu Dlaczemu.

6 komentarzy:

 1. Nie da się ukryć, że warto czasami zacząć wszystko od nowa. Jestem ciekawa tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. interesująca książka. Będę musiała sobie zapisać tytuł, i mam nadzieję, że znajdę na nią czas!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem gdzie ty w zimie znalazłaś bez. Zabierz mnie tam proszę :) A książka mnie bardzo zaciekawiła !

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze piękna okładka przyciąga uwagę, a po drugie fabuła książki jest ciekawa i chętnie bym się z nią zapoznała

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak to często w życiu bywa, początek czegoś zupełnie nowego może przerażać, ale z czasem okazuje się się sprzymierzeńcem naszego losu. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jest to ksiązka, która mnie jakoś szczególnie zainteresowała. Nie mój gatunek i tematyka, ale wiem, komu mogę o niej powiedzieć

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)