Nienasycona miłość. Recenzja książki „Prawo mafii”Świat mafii jest tym, co z jednej strony nas przeraża, a z drugiej fascynuje. Nasza wyobraźnia pracuje, a my potrafimy wymyślać najróżniejsze historie. Wierzymy w krwawe zemsty, prawo pieniądza oraz nienasyconą miłość. Książka „Prawo mafii” rewelacyjnie to ukazuje. Jeśli masz ochotę na powieść, przy której serce zabije Ci mocniej, to to jedna z nich.


Tytuł: Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

Autor: K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Anna Wolf, Alicja Sinicka, K.C. Hiddenstorm, J.G. Latte, Meg Adams, Ana Rose, J.B. Grajda, Aniela Wilk, E. Raj

Wydawnictwo: Editio Red

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Data premiery: 2021-02-10

Liczba stron: 368


Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

„Prawo mafii” to zbiór dziewięciu opowiadań polskich autorek, wydanych pod redakcją K.N. Haner. Znajdziemy w nich to wszystko, o czym po cichu marzy każda z nas. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby czasem usiąść i skupić się na filmie akcji. Podobnie dzieje się i w tej książce. Odkryjesz w niej wartość pieniądza, dowiesz się, jak okrutna potrafi być zemsta i poznasz prawdziwą namiętność.

Każde kolejne opowiadanie ukazuje nam inny wymiar świata mafii. Choć istnieje on w podziemiu, tak naprawdę rządzi się bardzo jasnymi i określonymi prawami. To miejsce zabójczo przystojnych mężczyzn oraz pięknych kobiet. Nie ma tu miejsca na słabość czy brak lojalności. Pieniądze mogą wszystko. Z jednej strony to coś paskudnego, ale z drugiej pokazuje zupełnie inne oblicze świata. Czy chcesz być jego częścią?
Książka na wieczór

Książka „Prawo mafii” od wydawnictwa Editio to jedna z tych książek, na które mamy ochotę wieczorem. Nic tylko wygodnie rozsiąść się w fotelu i zagłębiać w kolejne opowiadania. To taka lektura, w której namiętność porywa każdego czytelnika. Ukazuje miłość, o której skrycie marzy każdy z nas.Jeśli szukasz książki, od której nie sposób się oderwać, to wybierz właśnie tę. Pokazuje, jak bardzo brutalny potrafi być świat. Momentami przeraża, innym razem daje do myślenia. Co sprawia, że ludzie stają się tacy, a nie inni? Przed Tobą ciekawa przygoda i myślę, że się nie zawiedziesz.

11 komentarzy:

 1. To bardziej klimaty mojej siostry. Lubi opowiadania i mafijne historie, więc dam jej pod rozwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne nazwiska, no i lubię opowiadania, bo wtedy łatwo mi poznać nowych autorów!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie brałam do recenzji tej antologii. Mafia mnie już ostatnio wkurza. Za dużo jej jest wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czytać antologii, ale ta nie znalazła się w moim zbiorze. Widzę, że swoje opowiadania napisały do niej fajne autorki, więc może do niej zaglądnę

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię mafijne klimaty, ale w mrocznej ich odsłonie. :) Krótkie formy literackie sprawdzają się, kiedy mam mało czasu na wieczorne czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W moim domu nie znajduje się ta ksiązka, mimo że lubię ten gatunek. Antologie jednak do mnie nie przemawiają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę że u ciebie jest dużo takich książek w tym czasie . Kolejna pozycja po którą sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapisuje na swojej liście książek do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. jejku te romanse mafijne są teraz bardzo na czasie, wszędzie je widzę :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam tę książkę i na tym się kończy ;) Nie są to moje klimaty niestety ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam jedną antalogie w domu i całkiem fajnie się ją czytało. Może i na tą się skusze.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)