Konkursy Najlepszenarynku.pl

Święta już coraz bliżej. Dlatego warto sprawić prezent sobie i bliskim. Jeżeli Wasz budżet już został uszczuplony, spróbujcie szczęścia w konkursach. Niedawno poznałam stronę Najlepszenarynku.pl. Organizowane są tam liczne konkursy, w których do zdobycia są różne, ciekawe nagrody.
Obecnie na stronie możemy wziąć udział w bardzo interesującym, świątecznym konkursie, w którym do wygrania jest tablet Lenovo Tab 4 8. Tablet ten jest wielozadaniowy i doskonale sprosta potrzebom całej rodziny. Koszt jego zakupu wynosi około tysiąc złotych, a nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. wzięcie udziału w konkursie jest idealnym rozwiązaniem. Miałam kontakt z kilkoma osobami, którym udało się wygrać piękne prezenty. Nagrody są naprawdę warte poświęcenia odrobiny czasu, dlatego zachęcam do spróbowania swoich sił.Dla mnie smartfon, czy tablet jest ogromną pomocą w blogowaniu i codziennym życiu. Dzięki nim mam dostęp do wielu ważnych informacji. Często zdarza się, że wybywam, spędzam długi czas w szpitalu, poza domem i bez telefonu nie przetrwałabym tych godzin na szpitalnym łóżku. Dzięki temu, że mam dostęp do Internetu, przez telefon prowadzę bloga, piszę i publikuję posty. Oczywiście obsługuję social media: instagram, facebook i snapchat. Gdybym nie miała takiej możliwości, byłabym bez kontaktu ze znajomymi i bez kontaktu z czytelnikami. Przy blogowaniu – brak postów, brak kontaktu – wypadasz z obiegu, dlatego jest to wyjątkowo ważne. Sprawdzam pocztę i odpisuję na maile, na przykład dotyczące współpracy, czy niezbędnych zmian. Gdybym nie miała takiej możliwości w telefonie, niektórzy mogliby pomyśleć, że skoro nie odpisuję, to ich zlekceważyłam i nie jestem zainteresowana, a przecież to nie prawda. Telefon służy mi także jako aparat. i Zdjęcia, które są na blogu, wykonuję właśnie nim. W telefonie wykonuję niezbędne obliczenia, zapisuję ważne daty, maile i informacje. Czasami w wolnych chwilach gram w gry. Telefon dla mnie jest jak moja prawa ręka. Poza tym często działa dużo szybciej niż mój laptop. Oczywiście dochodzą do tego tradycyjne funkcje, czyli dzwonienie i SMS-owanie, a także budzik i zegarek. Jestem w stałym kontakcie ze światem. Przez telefon robię też zakupy, przeglądam strony internetowe. Po drodze do szkoły, czy lekarza słucham muzyki i oglądam filmy. W szkole wyszukuję niezbędnych informacji. Czytam wiadomości z kraju i świata. Przez telefon sprzedaję także niepotrzebne rzeczy, które zalegają w domu. Jest to dużo prostsze, robię zdjęcie i od razu je wystawiam. Wykorzystuję możliwości telefonu maksymalnie i nie wyobrażam sobie codzienności bez niego.
MÓJ OBECNY TELEFON


Gdy mam trochę więcej czasu, próbuję swoich sił w konkursach. Czasem uda mi się coś zdobyć. Warto spróbować swoich sił. Los jest czasem przewrotny i może nam się udać wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Warto próbować, czasami rezultaty mogą być zaskakujące.
 A Wy bierzecie udział w konkursach, czy może nie macie na to czasu? Udało Wam się wygrać coś wartościowego?

3 komentarze:

 1. Życzę Ci powodzenia :* Ja nie biorę udziału w konkursach, jakoś nigdy nie miałam szczęścia, gdy brałam udział :(

  http://luxwell99.blogspot.com/2017/12/how-i-care-my-curly-hair.html

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie te konkursy to lipa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lubię konkursy. Czasami uda się nawet coś wygrać. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)