Sposób na wyjście z pracy na czas - RedBullWitajcie kochani!
Wiem, że niektórzy Was mają już urlop czy wakacje, ale nie wszyscy. Niektórzy muszą jeszcze ciężko pracować. Maci jakieś metody, aby Wasza praca była owocna, łatwą i przyjemna. Wiem, ze tak na prawdę taka nie istnieje, ale trzeba szukać sposobów aby pracować lżej. RedBull miał właśnie taką akcje, w której naszym zadaniem było napisanie jaki sposób mamy ab na czas wyjść z pracy. Moją metodą jest po prostu skupienie się na obowiązkach, a dopiero później na przyjemnościach ii odpoczynku. I się udało, komuś jeszcze? W nagrodę otrzymałam cztery puszeczki tego napoju energetycznego. Ja mam dość energii , więc przekazałam je dalej, ale pomysł na taką akcje był świetny. Każdy mógł wymyślić własny sposób, a potem spróbować wprowadzić go w życie. Bardzo ciekawy pomysł na akcje i taka nagroda. A Wy jaki maci sposób na szybkie wyjście z pracy? 

2 komentarze:

 1. Rok temu potrzebowałam teoche energii do działania w ciągu dnia wiec postanowiłam kupic energetyka i jedyne co to dostalam bol brzucha :( niestety nie moge ich pic a niektore sa naprawde dobre w smaku!

  Caiawichowska

  PinkyPromiseGang

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna akcja i dobry pomysł na wyjście z pracy na czas :D Za parę lat mi się to przyda :P

  Mój blog!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)