Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Sposób na wyjście z pracy na czas - RedBull


Witajcie kochani!
Wiem, że niektórzy  Was mają już urlop czy wakacje, ale nie wszyscy. Niektórzy muszą jeszcze ciężko pracować. Maci jakieś metody, aby Wasza praca była owocna, łatwą i przyjemna. Wiem, ze tak na prawdę taka nie istnieje, ale trzeba szukać sposobów aby pracować lżej. RedBull miał właśnie taką akcje, w której naszym zadaniem było napisanie jaki sposób mamy ab na czas wyjść z pracy. Moją metodą jest po prostu skupienie się na obowiązkach, a dopiero później na przyjemnościach ii odpoczynku. I się udało, komuś jeszcze? W nagrodę otrzymałam cztery puszeczki tego napoju energetycznego. Ja mam dość energii , więc przekazałam je dalej, ale pomysł na taką akcje był świetny. Każdy mógł wymyślić własny sposób, a potem spróbować wprowadzić go w życie. Bardzo ciekawy pomysł na akcje i taka nagroda. A Wy jaki maci sposób na szybkie wyjście z pracy?http://energydrink-pl.redbull.com/red-bull-energy-drink
                                                                                                               
   Buziaczki testerka Adrianna

2 komentarze:

 1. Rok temu potrzebowałam teoche energii do działania w ciągu dnia wiec postanowiłam kupic energetyka i jedyne co to dostalam bol brzucha :( niestety nie moge ich pic a niektore sa naprawde dobre w smaku!

  Caiawichowska

  PinkyPromiseGang

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna akcja i dobry pomysł na wyjście z pracy na czas :D Za parę lat mi się to przyda :P

  Mój blog!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)