Katarzyna Rzepecka „Uwieść ochroniarza” - recenzja książki

Literatura romantyczna nie przestaje zaskakiwać swoją różnorodnością i pomysłowością. Autorzy tego gatunku często poszukują nowych, intrygujących tematów, które przyciągną uwagę czytelników i pozwolą im przeżyć emocjonujące chwile. Współczesne powieści miłosne coraz częściej balansują na granicy różnych tematów, nie unikając kontrowersji czy moralnych dylematów. Jedną z takich książek jest „Uwieść ochroniarza” autorstwa Katarzyny Rzepeckiej.
 
katarzyna-rzepecka-uwiesc-ochroniarza-recenzja-ksiazki-nawysokimobcasie.pl

 

Autor: Katarzyna Rzepecka
Tytuł: „Uwieść ochroniarza”
Data wydania: 2024-02-14
Wydanie: II
Wydawnictwo: Katarzyna Rzepecka
Gatunek: literatura obyczajowa, romans
ISBN: 9788396308146
Liczba stron: 416
Ocena: 9/10

katarzyna-rzepecka-uwiesc-ochroniarza-ksiazka-z-dedykacja-nawysokimobcasie.pl

katarzyna-rzepecka-uwiesc-ochroniarza-nawysokimobcasie.pl

Katarzyna Rzepecka „Uwieść ochroniarza”

W powieści poznajemy Julliet, osiemnastoletniej córki przyszłego prezydenta USA. Julliet prowadzi na pozór idealne życie, w którym nie brakuje jej niczego materialnego. Jednak wewnętrznie czuje się niespełniona i poszukuje nowych wrażeń. Gdy jej ojciec, kandydat na prezydenta, koncentruje się na kampanii wyborczej, Julliet zostaje powierzona opiece Clarka, ochroniarza starszego od niej o kilkanaście lat.

 

recenzja-ksiazki-uwiesc-ochroniarza-katarzyny-rzepeckiej-nawysokimobcasie.pl


Clark to były żołnierz, znany ze swojej dyscypliny i odpowiedzialności. Mężczyzna podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem, ale nie potrafi przewidzieć, jak dużym wyzwaniem będzie dla niego Julliet. Młoda kobieta, znudzona i spragniona emocji, postanawia uwieść swojego ochroniarza, co staje się jej nowym celem.

 

Aby osiągnąć swój zamysł, Julliet tworzy "niegrzeczną listę" – zestaw zadań, które mają jej pomóc w uwiedzeniu Clarka. Lista ta obejmuje różnorodne prowokacyjne działania, które mają na celu złamać opór mężczyzny. Julliet realizuje plan krok po kroku, nie bacząc na obietnice złożone ojcu ani na możliwe konsekwencje.

 

fragment-ksiazki-uwiesc-ochroniarza-katarzyny-rzepeckiej-nawysokimobcasie.pl


Clark początkowo stara się opierać jej prowokacjom, traktując je jako element swojej pracy i próbując zachować dystans. Jednak z czasem, mimo że działania Julliet działają mu na nerwy, zaczyna odczuwać coraz większe pożądanie do młodej kobiety. Jego wewnętrzna walka staje się coraz trudniejsza, gdyż nie tylko czuje się odpowiedzialny za Julliet, ale także zaczyna ją pożądać.

 

Konflikt pomiędzy obowiązkiem a rosnącym uczuciem staje się dla Clarka coraz bardziej nieznośny. Julliet, niestrudzona w swoim dążeniu do uwiedzenia Clarka, nie zauważa lub nie chce zauważyć, jak bardzo jej działania mogą wpłynąć na jego życie zawodowe i osobiste. Jej determinacja i brak zrozumienia dla powagi sytuacji prowadzą do coraz bardziej ryzykownych zachowań, które mogą zagrozić nie tylko karierze Clarka, ale także ich przyszłości.


recenzja-ksiazki-katarzyny-rzepeckiej-uwiesc-ochroniarza-nawysokimobcasie.pl

Powieść o poszukiwaniu prawdziwej wersji samego siebie

„Uwieść ochroniarza” to nie tylko historia miłosna, ale także opowieść o pokonywaniu własnych granic, łamaniu zasad i poszukiwaniu prawdziwej wersji samego siebie. Katarzyna Rzepecka z dużą precyzją oddaje emocje bohaterów, budując napięcie i tworząc atmosferę pełną namiętności. Autorka umiejętnie prowadzi czytelnika przez zawiłe relacje między postaciami, pokazując, że miłość często nie zna granic i potrafi zmienić życie o 180 stopni. Zaskakujące zwroty akcji, dobrze zarysowane postacie, dopracowany pomysł na fabułę oraz lekki styl autorki sprawiają, że książka wciąga i nie pozwala oderwać się od lektury nawet na chwilę. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest także piękna, zupełnie nowa oprawa graficzna.


Katarzyna Rzepecka „Uwieść ochroniarza” - recenzja książki

„Uwieść ochroniarza” Katarzyny Rzepeckiej to wciągająca powieść pełna zakazanych uczuć, złamanych obietnic i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. To książka, która z pewnością zaintryguje miłośników literatury romantycznej, szukających historii pełnych pasji i emocji. Katarzyna Rzepecka, dzięki swojej wyrazistej narracji i umiejętności budowania napięcia, stworzyła dzieło, które na długo zapada w pamięci. Jeśli szukasz pozycji idealnej na wakacyjny wyjazd, ta pozycja będzie strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam!

 

 

Udało Ci się przeczytać tę odświeżoną wersję książki „Uwieść ochroniarza”? Co ostatnio ciekawego udało Ci się przeczytać? Znasz twórczość Katarzyny Rzepeckiej?

 

 

 

* Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce, Katarzynie Rzepeckiej

1 komentarz:

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)