Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

W sidłach namiętności. Recenzja książki „Alicja po drugiej stronie przyjemności” TaniaKsiazka.pl

Coraz rzadziej spotkać można książki, które nie tylko urzekają swoim wyglądem, ale również kuszą i hipnotyzują swoją tajemniczą aurą. Niczym zakazany owoc, wzbudzają zainteresowanie i fascynację. Niewątpliwie do tego grona można zaliczyć najnowszą książkę Anny Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji tego roku i nie możesz tego przegapić!

 

W sidłach namiętności. Recenzja książki  „Alicja po drugiej stronie przyjemności” TaniaKsiazka.pl

 

Autor: Anna Langer

Tytuł: „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Data wydania: 2023-02-22

Wydawnictwo: Wydawnictwo Niegrzeczne Książki

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788383211817

Liczba stron: 408

Ocena: 7/10

Anna Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Główną bohaterką książki jest Alicja, która pochodzi z tradycyjnej, konserwatywnej rodziny, gdzie zawsze była trzymana na krótkiej smyczy. Kiedy jej matka umiera, dziewczyna postanawia wyrwać się z przytłaczającej rzeczywistości i zaczyna szukać swojego miejsca na świecie. Kradzież, która miała być dla niej tylko sposobem na utrzymanie się.

 

Pewnego dnia trafia na tajemniczego Pana D, który oferuje jej pracę i zamieszkanie w swojej rezydencji, ale pod jednym warunkiem - Alicja nie może wejść do tajemniczego ogrodu na tyłach posiadłości. Dziewczyna nie potrafi oprzeć się szaleństwu, jakie go otacza, i zdecydowanie łamie ten warunek, co prowadzi ją na drogę pełną niebezpieczeństw i namiętności.

 

Alicja i Pan D łączą się w niezwykłym związku, który stopniowo przeradza się w coś więcej niż tylko zwykłą relację pomiędzy klientką a właścicielem klubu. Ich namiętność i pożądanie są nie do opanowania, ale jednocześnie oboje zdają sobie sprawę, że ich związek nie jest łatwy i pcha ich oboje prosto w przepaść.

 

W sidłach namiętności

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” to mroczna, erotyczna powieść, która skupia się na relacji pomiędzy Alicją a Panem D. i ukazuje, jak łatwo można dać się uwieść pożądaniu. Akcja toczy się w szalonym cyrku, w którym główna bohaterka staje się kukiełką w rękach mężczyzny, a rzeczywistość miesza się ze snem. 

 

Książka porusza tematykę relacji rodzinnych i wpływu pieniędzy na życie ludzi. Ukazuje, jak dramatyczne zmiany w sytuacji finansowej spowodowały rozpad relacji i brak zaufania. Dla ojca Alicji, który nagle wzbogacił się, pieniądze stały się najważniejsze, a relacje z rodziną zaczęły się rozpadać. Dziewczyna nie potrafiąc znieść napięć w domu, postanawia odejść i rozpocząć samodzielną walkę o przetrwanie. Choć wybiera trudną drogę, która wiąże się z kradzieżami, czuje się wolna i niezależna. Podobnie jest w przypadku Pana D., który dzięki swojemu bogactwu ma władzę nad innymi i może robić, co chce. Jednocześnie, wraz z władzą nad innymi, pojawia się niebezpieczeństwo utraty kontroli, co sukcesywnie doprowadza go do szaleństwa.

 

Recenzja książki Anny Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Książka „Alicja po drugiej stronie przyjemności” to mroczna i erotyczna powieść, która ukazuje, jak łatwo można dać się uwieść pożądaniu i jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać, gdy tracimy kontrolę nad sytuacją. Przedstawia historię dwójki bohaterów, którzy są bardzo skomplikowani i pełni tajemnic, co sprawia, że czytelnik chce wiedzieć o nich coraz więcej.   Alicja jest niewinna, ale jednocześnie bardzo silna i zdecydowana w swoim działaniu, a Pan D jest niezwykle tajemniczy i intrygujący. Ich historia jest pełna emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co sprawia, że nie można oderwać się od powieści do samego końca. Książka wciąga i uzależnia, jak narkotyk, a gdy podróż dobiega końca, chce się tylko więcej i więcej. Gorąco polecam!

 

Udało mi się Ciebie zaciekawić? Masz ochotę przeczytać tę książkę, a może już jesteś po lekturze? Znasz inne powieści Anny Langer?

 

 * wpis powstał we współpracy z księgarnią internetową TaniaKsiazka.pl

2 komentarze:

  1. Zaciekawiła mnie, mimo że nie czytam tego typu książek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze szukam książek, które mają niebanalną fabułę i bohaterów, którzy są pełni tajemnic. Ta powieść zdaje się mieć oba te elementy. :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)