W sidłach namiętności. Recenzja książki „Alicja po drugiej stronie przyjemności” TaniaKsiazka.plCoraz rzadziej spotkać można książki, które nie tylko urzekają swoim wyglądem, ale również kuszą i hipnotyzują swoją tajemniczą aurą. Niczym zakazany owoc, wzbudzają zainteresowanie i fascynację. Niewątpliwie do tego grona można zaliczyć najnowszą książkę Anny Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji tego roku i nie możesz tego przegapić!


Autor: Anna Langer

Tytuł: „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Data wydania: 2023-02-22

Wydawnictwo: Wydawnictwo Niegrzeczne Książki

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

ISBN: 9788383211817

Liczba stron: 408

Ocena: 7/10
Anna Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Główną bohaterką książki jest Alicja, która pochodzi z tradycyjnej, konserwatywnej rodziny, gdzie zawsze była trzymana na krótkiej smyczy. Kiedy jej matka umiera, dziewczyna postanawia wyrwać się z przytłaczającej rzeczywistości i zaczyna szukać swojego miejsca na świecie. Kradzież, która miała być dla niej tylko sposobem na utrzymanie się.Pewnego dnia trafia na tajemniczego Pana D, który oferuje jej pracę i zamieszkanie w swojej rezydencji, ale pod jednym warunkiem - Alicja nie może wejść do tajemniczego ogrodu na tyłach posiadłości. Dziewczyna nie potrafi oprzeć się szaleństwu, jakie go otacza, i zdecydowanie łamie ten warunek, co prowadzi ją na drogę pełną niebezpieczeństw i namiętności.Alicja i Pan D łączą się w niezwykłym związku, który stopniowo przeradza się w coś więcej niż tylko zwykłą relację pomiędzy klientką a właścicielem klubu. Ich namiętność i pożądanie są nie do opanowania, ale jednocześnie oboje zdają sobie sprawę, że ich związek nie jest łatwy i pcha ich oboje prosto w przepaść.


W sidłach namiętności

„Alicja po drugiej stronie przyjemności” to mroczna, erotyczna powieść, która skupia się na relacji pomiędzy Alicją a Panem D. i ukazuje, jak łatwo można dać się uwieść pożądaniu. Akcja toczy się w szalonym cyrku, w którym główna bohaterka staje się kukiełką w rękach mężczyzny, a rzeczywistość miesza się ze snem.Książka porusza tematykę relacji rodzinnych i wpływu pieniędzy na życie ludzi. Ukazuje, jak dramatyczne zmiany w sytuacji finansowej spowodowały rozpad relacji i brak zaufania. Dla ojca Alicji, który nagle wzbogacił się, pieniądze stały się najważniejsze, a relacje z rodziną zaczęły się rozpadać. Dziewczyna nie potrafiąc znieść napięć w domu, postanawia odejść i rozpocząć samodzielną walkę o przetrwanie. Choć wybiera trudną drogę, która wiąże się z kradzieżami, czuje się wolna i niezależna. Podobnie jest w przypadku Pana D., który dzięki swojemu bogactwu ma władzę nad innymi i może robić, co chce. Jednocześnie, wraz z władzą nad innymi, pojawia się niebezpieczeństwo utraty kontroli, co sukcesywnie doprowadza go do szaleństwa.


Recenzja książki Anny Langer „Alicja po drugiej stronie przyjemności”

Książka „Alicja po drugiej stronie przyjemności” to mroczna i erotyczna powieść, która ukazuje, jak łatwo można dać się uwieść pożądaniu i jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać, gdy tracimy kontrolę nad sytuacją. Przedstawia historię dwójki bohaterów, którzy są bardzo skomplikowani i pełni tajemnic, co sprawia, że czytelnik chce wiedzieć o nich coraz więcej. Alicja jest niewinna, ale jednocześnie bardzo silna i zdecydowana w swoim działaniu, a Pan D jest niezwykle tajemniczy i intrygujący. Ich historia jest pełna emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co sprawia, że nie można oderwać się od powieści do samego końca. Książka wciąga i uzależnia, jak narkotyk, a gdy podróż dobiega końca, chce się tylko więcej i więcej. Gorąco polecam!Udało mi się Ciebie zaciekawić? Masz ochotę przeczytać tę książkę, a może już jesteś po lekturze? Znasz inne powieści Anny Langer?
* wpis powstał we współpracy z księgarnią internetową TaniaKsiazka.pl

10 komentarzy:

 1. Zaciekawiła mnie, mimo że nie czytam tego typu książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze szukam książek, które mają niebanalną fabułę i bohaterów, którzy są pełni tajemnic. Ta powieść zdaje się mieć oba te elementy. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowała mnie ta propozycja. Zapisuje sobie ten ciekawy tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie. Nie miałam jej wcześniej na uwadze, ale teraz wpada na listę do czytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Siostra lubi sięgać po twórczość tej autorki, a tę książkę też ma w planach.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ świetny pomysł na fabułę! Uwielbiam takie niby to retellingi znanych motywów, a Alicję w Krainie Czarów czytałam już chyba w czterech różnych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na fabułę. Muszę zapisać sobie tytuł tej książki,żeby zakupić ją przy najbliższej okazji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie bardzo kusiła ta ksiązka przez tą piękną okładkę, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na zamówienie.

  OdpowiedzUsuń
 9. jej ale piękna jest tutaj oprawa graficzna :) zrobiła na mnie wrażenie
  sama zawartośc bardzo mi się spodobała,
  dobrego dnia dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 10. Książka nie dla mnie, jakoś tak nie potrafię zaczytywać się w takich historiach, ale ten gatunek cieszy się popularnością, zatem tytuł znajdzie wiele zwolenniczek.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)