Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

To będzie bardzo mocny rewanż! Recenzja książki „Rewanż” Katarzyny Nowakowskiej

 Wakacje, to idealna okazja, aby sięgnąć po powieści, na które w ciągu roku nie mamy czasu. Oczywiście nie brakuje też nowości, na których można zawiesić oko. Lipiec obfitował książkowymi premierami. Pośród nich znalazła się książka Katarzyny Nowakowskiej pt. „Rewanż”, która jest drugą i ostatnią częścią „Zagrywki”

 

Mówi się, że zemsta ma słodki smak, a kobieca zemsta to dokładnie przemyślany i wyrafinowany plan. Jeśli chcecie sprawdzić, co słychać u pewnej siebie bizneswoman Abigail – znanej z powieści o tytule „Zagrywka” – ta recenzja jest właśnie dla Was.  


To będzie bardzo mocny rewanż! Recenzja książki „Rewanż” Katarzyny Nowakowskiej


Autor: Katarzyna Nowakowska

Tytuł: „Rewanż”

Seria: Zagrywka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Między Słowami

Data wydania: 2022-07-13

Gatunek: literatura obyczajowa, romans

Liczba stron: 352
 

 „Rewanż” Katarzyna Nowakowska

„Rewanż” Katarzyna Nowakowska

Nie ma się co oszukiwać – Jacob złamał serce Abigail w najgorszej możliwej chwili. Choć to już przeszłość, wspólna historia tych dwojga nie daje o sobie zapomnieć i powraca, prawie jak najgorszy sen. Łączy ich nie tylko romans, ale i wspólne wspomnienia, związane przede wszystkim z NBA, które kochają prawie tak samo mocno, co nienawidzą. Abi wie, że musi ruszyć w stronę nieznanego, nowego i pozostawić za sobą to, co już dawno skończone. Nie oznacza to jednak, że okaże się dla Jacoba wspaniałomyślna. Wręcz przeciwnie – kobieta planuje odpowiedzieć mu pięknym za nadobne. 

 

Recenzja książki „Rewanż” Katarzyny Nowakowskiej

 

Tymczasem w życiu Jacoba nie układa się najlepiej – gubi go przerośnięte ego i namnażające się błędy, które sam popełnia. Koszykarz popada w dziwny stan, w którym próbuje manipulować i osaczać Abi, a także doprowadzać ją do wyrzutów sumienia.  Co więcej, w grze pojawia się kolejny mężczyzna, wyraźnie zainteresowany osobą Abigail i na odwrót – pani prezes czuje się przy nim niezwykle bezpiecznie i komfortowo. Czy na Jacobie zrobi to jakiekolwiek wrażenie i zawalczy o byłą kochankę? Czy w świecie zbudowanym na kłamstwach prawdziwa miłość ma rację bytu?

 

 Recenzja książki Katarzyny Nowakowskiej„Rewanż”

 

To będzie bardzo mocny rewanż!

To już druga część dylogii autorstwa Katarzyny Nowakowskiej. Choć do „Zagrywki”podeszłam z pewną dozą ostrożności, po „Rewanż” sięgnęłam już pewnie i zdecydowanie, ponieważ pierwsza część wywarła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Byłam ciekawa, czy kolejna odsłona historii Abi i Jacoba utrzyma ten sam poziom i muszę przyznać, że tak. Autorka znowu zapewnia nam świetną fabułę, dobre dialogi i całą gamę skrajnych emocji. Na łamach „Rewanżu” dzieje się wiele, a sceny erotyczne – dzięki warsztatowi Nowakowskiej – napisane są z niesamowitym smakiem. Cała powieść okraszona jest także przyjemną pikanterią, będącą jedynie dodatkiem do fabuły – i to bardzo ciekawy zabieg! Jest to przede wszystkim świetny romans, ale dość nietypowy… Zwykle, kiedy sięgam po tego typu literaturę, potrafię już na początku przewidzieć jej zakończenie. Z książkami Katarzyny Nowakowskiej jest inaczej – i dlatego tak bardzo je lubię! Bo chyba nie ma nic lepszego niż ciągłe zaskoczenie, prawda?

 

To będzie bardzo mocny rewanż!

 Znacie książki Katarzyny Nowakowskiej, czyli K.N. Haner? Co sądzicie o tej serii? Mieliście okazje czytać którąś z tych powieści?

 

 Przeczytaj również:

 
 

 * Za możliwość przeczytania książki dziękuję cudownej autorce, Katarzynie Nowakowskiej oraz Wydawnictwu Między Słowami

1 komentarz:

  1. Świetna recenzja 👍 lubię tego typu książki, zwłaszcza jeśli ciężko przewidzieć jak się skończy..

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)