To będzie bardzo mocny rewanż! Recenzja książki „Rewanż” Katarzyny NowakowskiejWakacje, to idealna okazja, aby sięgnąć po powieści, na które w ciągu roku nie mamy czasu. Oczywiście nie brakuje też nowości, na których można zawiesić oko. Lipiec obfitował książkowymi premierami. Pośród nich znalazła się książka Katarzyny Nowakowskiej pt. „Rewanż”, która jest drugą i ostatnią częścią „Zagrywki”.Mówi się, że zemsta ma słodki smak, a kobieca zemsta to dokładnie przemyślany i wyrafinowany plan. Jeśli chcecie sprawdzić, co słychać u pewnej siebie bizneswoman Abigail – znanej z powieści o tytule „Zagrywka” – ta recenzja jest właśnie dla Was.
Autor: Katarzyna Nowakowska

Tytuł: „Rewanż”

Seria: Zagrywka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Między Słowami

Data wydania: 2022-07-13

Gatunek: literatura obyczajowa, romans
Liczba stron: 352„Rewanż” Katarzyna NowakowskaNie ma się co oszukiwać – Jacob złamał serce Abigail w najgorszej możliwej chwili. Choć to już przeszłość, wspólna historia tych dwojga nie daje o sobie zapomnieć i powraca, prawie jak najgorszy sen. Łączy ich nie tylko romans, ale i wspólne wspomnienia, związane przede wszystkim z NBA, które kochają prawie tak samo mocno, co nienawidzą. Abi wie, że musi ruszyć w stronę nieznanego, nowego i pozostawić za sobą to, co już dawno skończone. Nie oznacza to jednak, że okaże się dla Jacoba wspaniałomyślna. Wręcz przeciwnie – kobieta planuje odpowiedzieć mu pięknym za nadobne.
Tymczasem w życiu Jacoba nie układa się najlepiej – gubi go przerośnięte ego i namnażające się błędy, które sam popełnia. Koszykarz popada w dziwny stan, w którym próbuje manipulować i osaczać Abi, a także doprowadzać ją do wyrzutów sumienia. Co więcej, w grze pojawia się kolejny mężczyzna, wyraźnie zainteresowany osobą Abigail i na odwrót – pani prezes czuje się przy nim niezwykle bezpiecznie i komfortowo. Czy na Jacobie zrobi to jakiekolwiek wrażenie i zawalczy o byłą kochankę? Czy w świecie zbudowanym na kłamstwach prawdziwa miłość ma rację bytu?


To będzie bardzo mocny rewanż!

To już druga część dylogii autorstwa Katarzyny Nowakowskiej. Choć do „Zagrywki”podeszłam z pewną dozą ostrożności, po „Rewanż” sięgnęłam już pewnie i zdecydowanie, ponieważ pierwsza część wywarła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Byłam ciekawa, czy kolejna odsłona historii Abi i Jacoba utrzyma ten sam poziom i muszę przyznać, że tak. Autorka znowu zapewnia nam świetną fabułę, dobre dialogi i całą gamę skrajnych emocji. Na łamach „Rewanżu” dzieje się wiele, a sceny erotyczne – dzięki warsztatowi Nowakowskiej – napisane są z niesamowitym smakiem. Cała powieść okraszona jest także przyjemną pikanterią, będącą jedynie dodatkiem do fabuły – i to bardzo ciekawy zabieg! Jest to przede wszystkim świetny romans, ale dość nietypowy… Zwykle, kiedy sięgam po tego typu literaturę, potrafię już na początku przewidzieć jej zakończenie. Z książkami Katarzyny Nowakowskiej jest inaczej – i dlatego tak bardzo je lubię! Bo chyba nie ma nic lepszego niż ciągłe zaskoczenie, prawda?

Znacie książki Katarzyny Nowakowskiej, czyli K.N. Haner? Co sądzicie o tej serii? Mieliście okazje czytać którąś z tych powieści?
Przeczytaj również:Nieczyste więzy
Zagrywka
* Za możliwość przeczytania książki dziękuję cudownej autorce, Katarzynie Nowakowskiej oraz Wydawnictwu Między Słowami


1 komentarz:

  1. Świetna recenzja 👍 lubię tego typu książki, zwłaszcza jeśli ciężko przewidzieć jak się skończy..

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)