Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Wszystkiego najlepszego!

Kochani! Mijający rok 2018 był dlaa mnie dość burzliwy, wiele się u mnie działo. Jak zawsze były chwile wzlotów i upadków.Tylko dzięki Wam miałam siłę i motywację do dalszego rozwoju.Mój blog przeszedł metamorfozę i zmienił nazwę. Był to czas ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia się.To wszystko dla Was i dzięki Wam. Bardzo chciałabym Wam podziękować i życzyć wystrzałowego Sylwestra i jeszcze lepszego Nowego Roku. Trzymajcie się! Do zobaczenia w 2019 roku!


2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę że się rozwijasz pozdrawiam noworocznie już i szęśliwego nowego roku 2019

    OdpowiedzUsuń
  2. Spełnienia marzeń i pomyślności na cały 2019 rok :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)