BISPOL - zapach natury zawsz przy TobieWitam Was w ten piękny i kolorowy dzień.
Dzisiaj słoneczko na nowo do nas zawitało, pogoda się poprawiła i liczę na jeszcze piękniejsza pogodę. Jednak co zrobić kiedy za oknem szaro i zimno, a ciebie dopada smutek ? O nie nie! Nie sięgniemy po czekoladę czy cukierki. Sięgniemy po... piękne i kolorowe świece zapachowe firmy BISPOL.

Jest to doskonały sposób na poprawienie nastroju i sprawienie, aby nasz dzień był kolorowy. Firma BISPOL posiada bardzo szeroki asortyment, wiele zapachów i kolorów. Wprowadzają cały czas innowacyjne technologie udogadniające nasze życie. Firma rodzinna istniejąca na rynku od 1993 i od wielu lat wspiera rynek swoimi produktami. Każda z nas zna tę chwilę, kiedy dzieci już śpią, dom posprzątany i wtedy mamy chwile na błogi relaks. Doskonała wtedy jest ciepła kąpiel przy świecach. Zapewnią niesamowity klimat i odprężenie przyjdzie momentalnie. Dzięki nim cały dom pachnie świeżo i pięknie. Dzięki firmie BISPOL która produkuję podgrzewacze i świece zapachowe, możemy zamienić nasz zwyczajny wieczór w coś wyjątkowego, otulonego przyjemnym zapachem i magią. Wielu z nas kupuje świeczki zapachowe zagranicznych marek, ale czy nie warto poznać naszych rodzimych producentów którzy stawiają na jakość i rzetelność? Tym bardziej, że aby zadowolić każdego klienta cały czas wynajdują nowe zapachy i nowe kształty świec. Ja miałam przyjemność przetestować kilka z ich produktów.

Jednym z proponowanych w ofercie świec są wysokiej jakości świeczki po 6 sztuk w pięknych kolorowych opakowaniach, o intensywnym zapachu. Ja otrzymałam świeczki o zapachu owoców leśnych i o zapachu pomarańczy. Innym, wbrew pozorom podobnym typem świec są świece ze świata perfum, a konkretnie Diamond Chic. Zapakowane w pięknym kolorowym opakowaniu, o intensywnym zapachu i bezbarwne, doskonałe do stworzenia klimatu przy kąpieli. Doskonałym pomysłem są też świeczki w szklanych słoiczkach po 9 sztuk, które bez obaw można postawić wszędzie i cieszyć się ciepłem płomyków. Bardzo wygodne w użyciu i praktyczne. Ostatnią z otrzymanych świec jest duża świeca w dzwonowatym słoiczku. Długo się pali intensywnym zapachem. Wypala się zawsze do końca równomiernie wydobywając ekstrakt owocowy. Doskonałe do dekoracji stołu czy łazienki.Świece są doskonałym i nieodzownym dodatkiem wielu chwil naszego życia. Każdy lubi ich piękne tańczące płomyki, zapach i kolor. Poprawiają nasz nastrój i sprawiają chwile wyjątkowymi. Wspaniale pachną i wyglądają, a także bardzo długo się palą. To doskonały prezent dla mamy taty, czy dla nauczycielki na zbliżający się koniec roku szkolnego.
Należy także wspomnieć, że firma BISPOL oprócz szerokiej oferty świec posiada także różnego rodzaju znicze i wkłady, a także świece tradycyjne. Warto zajrzeć na ich stronę i pokusić oko kolorami natury. Teraz mamy lato, ale gdy będzie jesień bądź zima będą doskonałym dodatkiem na każdy wieczór. A Wy lubicie świece, są nieodzowne w waszym domu czy raczej wręcz przeciwnie?Miłych i pachnących chwil Wam życzę 💚
testerka Adrianna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)