Gra i zabawa z firmą ALEXANDER

Witajcie !
Na pewno ich znacie. ALEXANDER to polska rodzinna firma będąca na rynku już 35lat. Siedziba firmy od chwili założenia mieści się w Chwaszczynie / Gdyni. Przez wiele lat swojej działalności zdobyli zaufanie swoich klientów zarówno w  Polsce, jak i na całym świecie. Produkując gry i zabawki edukacyjne, realizują od  lat to samo  motto „nauka przez zabawę”.  W ich ofercie znajdują się  zabawki i gry edukacyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraki i karty. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.  Wciąż szukają nowych rozwiązań na aktywne i ciekawe spędzanie  wolnego czasu przez dzieci i całe rodziny.  Posiadają także zestawy do składania i kreatywnego myślenia. Doskonałe zabawki nadające się dla dzieci w każdym wieku, do przedszkoli i szkół. Wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, wciąż ulepszane. 

http://www.alexander.com.pl/index.php

http://www.alexander.com.pl/index.phpOd tej cudownej firmy otrzymałam wielką paczkę z grami, puzzlami i nie tylko. Na pewno wiele dzieci ucieszy si z prezentu. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę   na pewno znajdziecie tam cos ciekawego dla siebie i swoich dzieci. 
http://www.alexander.com.pl/index.php
PS: Pracownicy firmy ALEXANDER, jesteście cudowni. Dobrzy ludzie o dobrych sercach. Dziękuję w imieniu obdarowanych😙

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)