Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Gra i zabawa z firmą ALEXANDER

Witajcie !
Na pewno ich znacie. ALEXANDER to polska rodzinna firma będąca na rynku już 35lat. Siedziba firmy od chwili założenia mieści się w Chwaszczynie / Gdyni. Przez wiele lat swojej działalności zdobyli zaufanie swoich klientów zarówno w  Polsce, jak i na całym świecie. Produkując gry i zabawki edukacyjne, realizują od  lat to samo  motto „nauka przez zabawę”.  W ich ofercie znajdują się  zabawki i gry edukacyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraki i karty. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.  Wciąż szukają nowych rozwiązań na aktywne i ciekawe spędzanie  wolnego czasu przez dzieci i całe rodziny.  Posiadają także zestawy do składania i kreatywnego myślenia. Doskonałe zabawki nadające się dla dzieci w każdym wieku, do przedszkoli i szkół. Wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, wciąż ulepszane. 

http://www.alexander.com.pl/index.php

http://www.alexander.com.pl/index.phpOd tej cudownej firmy otrzymałam wielką paczkę z grami, puzzlami i nie tylko. Na pewno wiele dzieci ucieszy si z prezentu. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę   na pewno znajdziecie tam cos ciekawego dla siebie i swoich dzieci. 
http://www.alexander.com.pl/index.php
PS: Pracownicy firmy ALEXANDER, jesteście cudowni. Dobrzy ludzie o dobrych sercach. Dziękuję w imieniu obdarowanych😙

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)