Mam bardzo jasną karnację i zawsze podczas zakupów zastanawiam się, jaki odcień powinnam wybrać. Tak jasny kolor skóry powodował, że błam się użyć jakiegokolwiek ciemniejszego, bardziej wyrazistego koloru. Tyczyło się to szczególnie brwi. Z czasem zaczęłam bardziej o nie dbać i używałam henny. Jednak w okresie między jednym, a drugim zastosowaniem, moje brwi były prawie niezauważalne i nadal bałam się je mocniej podkreślić. Wszystko zmieniło się, kiedy podczas wizy u przyjaciółki wypróbowałam zestaw do brwi od Lily Lolo. To był strzał w dziesiątkę!

Po raz pierwszy mam okazję wziąć udział w fantastycznej akcji #KOCHANIE PRZEZ CZYTANIE, organizowaną przez wspaniałą Magdę Erbel, czyli autorkę bloga Save magic moments. Akcja ma na celu propagowanie czytanie dzieciom książek na głos. Ta inicjatywa pokazuje, jak ważne są więzi i relacje z rodzicami. Ta edycja jest szczególnie wyjątkowa, bo ma porusza tematykę typowo świąteczną. Pod hasztagiem #KOCHANIE PRZEZ CZYTANIE znajdziecie wszystkie nasze propozycje. Może akurat któraś z nich szczególnie przyciągnie waszą uwagę.


Jesienne wieczory to idealna okazja, aby odpocząć i zrelaksować się w towarzystwie książki. Dziś w ten deszczowy wieczór z kubkiem kakao chciałam Wam zaproponować powieść Katarzyny Stachowiak „Magia ukryta w kamieniu”. Jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i przyznam szczerze, bardzo udane. Nigdy wcześniej nie spotkałam się jeszcze z tak magiczną powieścią. Jeżeli chcecie bliżej poznać fabułę i losy bohaterów, to koniecznie zostańcie ze mną!Jesień zagościła już u nas na dobre. Mimo to wciąż mam nadzieję, że jeszcze powrócą te piękne, słoneczne dni. Lato w tym roku było wyjątkowo ciepłe i słoneczne. Właśnie dlatego postanowiłam wprowadzić parę zmian w mojej garderobie. Brakowało tam pięknych, kolorowych i wzorzystych sukienek. Chciałam uzupełnić  te braki i zamówić kilka oryginalnych kreacji, doskonałych na ciepłe, wakacyjne dni. Kiedy w sklepach stacjonarnych nic ciekawego nie znalazłam, zaczęłam przeglądać sklepy internetowe i natrafiłam na parę ciekawych rzeczy na stronie Dresslily. Zamówień było kilka, a dzisiaj chciałabym Wam pokazać jedno z nich. Jeżeli szukacie jakiejś sukienki, czy innej ciekawej kreacji, to koniecznie zostańcie ze mną!Moja mama za kilka dni będzie obchodziła swoje imieniny. Już od dłuższego czasu zastanawiam się, jak powinno wyglądać organizowane przeze mnie przyjęcie. Nie chciałam wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, dlatego poszukiwania idealnego upominku postanowiłam rozpocząć dużo wcześniej. Zastanawiałam się, co sprawiłoby jej największą radość. Na początku nie miałam pomysłów, dlatego po raz kolejny postanowiłam zajrzeć na stronę MyGift DNA i wybrać z niej coś odpowiedniego. Mama jest bardzo pracowitą  zabieganą osobą. Robi wszystko, aby było nam jak najlepiej, zapominając całkowicie o sobie. Postanowiłam zamówić dla niej kilka drobiazgów, które na pewno sprawią mamie ogromną radość. W końcu rodzina jest najważniejsza!