Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Tym razem przychodzę do Was z książką, od której nie da się oderwać. Jeśli zaczniecie czytać ją wieczorem, nie zmrużycie oka do rana. Nietuzinkowa fabuła, ciągłe zwroty akcji, mroczne czeluści ludzkiego umysłu i zbrodnia to coś, co wciska nas w fotel. Książka „Podejrzana” jest pierwszą częścią cyklu „Dr Gretchen White”. Propozycja od Wydawnictwa Luna to świetna opcja, gdy nie mamy pomysłu na wolne popołudnie.

 

 

Gdy my szukamy szczęścia, ono często znajduje się tuż pod naszym nosem. Niestety nie chcemy lub nie potrafimy go zobaczyć. Wiążemy się z niewłaściwymi ludźmi lub podejmuje dramatyczne decyzje, byleby wyjść z cienia innych. Życie potrafi przytłoczyć każdego z nas. I właśnie o tym jest powieść „Wystarczy kochać”, której autorką jest Emilia Szelest.

 


Udając się na randkę, każda kobieta marzy o tym, by wyglądać olśniewająco. Z drugiej strony, nie możemy też zapominać o naszej wygodzie i dobrym samopoczuciu, które są jednymi z gwarantów dobrze spędzonego czasu. Jak ubrać się na randkę, aby wyglądać modnie, a zarazem czuć się komfortowo?

 

Wiem, że póki co warto cieszyć się piękną pogodą, jednak widmo nadejścia jesieni, a niedługo potem zimy już gdzieś kłębi się z tyłu głowy. Jednak dla osób, które uwielbiają czytać książki, to idealna pora. Zimowe wieczory, za oknem sypiący śnieg, ciepły kocyk i kubek gorącej herbaty z miodem i cytryną, a do tego ciekawa książka. Jest to spełnienie marzeń zabieganych kobiet, które przez cały swój zapracowany dzień czekają na właśnie tego typu relaks. Sama należę do tego tej grupy, a czytanie sprawia, że czuję się zrelaksowana i wypoczęta. Chcę Wam przedstawić książkę „Księga czarownic. W kotle osobowości”, którą stworzyło grono 14  tak zdolnych autorek. Z tego połączenia nie mogło powstać nic innego, jak 14 wspaniałych światów oraz książka pełna wzruszeń, humoru i radości. 
 

Wraz z przyjściem pięknej pogody coraz chętniej spędza się całe dnie na świeżym powietrzu. Podczas takiego wypoczynku idealnym uzupełnieniem jest lekka i przyjemna książka. Tak się składa, że dzisiaj mam dla Was tytuł, który jest wprost idealny na tę okazję. Przychodzę dzisiaj do Was z recenzją książki „Pomyłka telefoniczna” Moniki Ligi, jednej z autorek Motylowej Biblioteczki.