Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Testowanie pieluszek DADA - ambasadorka + paczuszka po narodzinach


Witajcie!
Dzisiaj kolejna porcja niespodzianek dla moich dwóch skarbów. Tym razem szczęście się do nas uśmiechnął i  dostaliśmy się do testowania DADA 4 premium. Znaleźliśmy się w gronie 10 000 szczęśliwców i w mgnieniu oka pampersy były już u nas. Dzieciaczki są szczęśliwe, że mogą pomóc mamie w prowadzeniu bloga. pampersy są super wytrzymałe, po nocy łóżeczko jest suche, a dzieci przesypiają całą noc. Są bardzo wygodne. Nie powodują zaczerwienienia i obtarć, przynajmniej tak jak to było w przypadku pampersów. o nich cała pupka była czerwona a tutaj jest zupełnie inaczej. No i oczywiści cena nie odstrasza i są dostępne w każdej biedronce i nie trzeba kupować na zaś czy szukać w innych sklepach. Dla mnie to ważne aby spełniały wszystkie postawione wymagania, a radość dziecka jest dodatkowym prezentem. Mają dobre rzepy, są bardzo chłonne i wygodne, nie podrażniają. Doskonale przylegają do ciała naszej pociechy, dzięki czemu nie ma mowy o wycieknięciu. Napki, które są bardzo elastyczne i sprawnie można nimi powiększać lub zmniejszać odległość od brzuszka oraz głębokie (sięgają dziecku do pępka).Są bardzo elastyczne, dostosowują się do kształtu pupki, bardzo chłonne. Puszka dobrze wchłonęła wilgoć, co zmniejsza ryzyko odparzeń. Należy także wspomnieć ze są bez zapachowe, czego nie można powiedzieć o pieluszkach innych marek, przez długi czas utrzymywał się chemiczny zapach.Wybierając je mam pewność że dokonuję dobrego wyboru w trosce o zdrowie i przyszłość naszego dziecka. My jesteśmy zadowoleni i powiem szczerze już wcześniej byliśmy ich zwolennikami. A ja to u Was wygląda? Zauważyliście zależność wyboru pieluszek od Waszej codzienności, a dokładniej od sklepów w których robicie zakupy? Te pieluszek dostępne są tylko w Bedronkach i sklepach Hebe, wiec z pewnością nie jest to korzysta sytuacja dla tych pieluszek, bo wiele mam kupi tam, gdzie będą miały bliżej.To pewne – każde dziecko inaczej reaguje na różne pieluszki. Szczególnie latem, kiedy jest tak ciepło i skóra przy kontakcie z moczem natychmiast się podrażnia. Jestem ciekawa Waszych spostrzeżeń. Korzystacie lub kiedyś korzystaliście z pieluszek Dada? Jak je oceniacie?

Tego samego dnia niespodziewanie przyszła paczuszka od Enfamili w środku znalazłam mleko, które dzieci wypiły, jednak zdecydowanie widać, że preferują wcześniej używane mleko i piękne kosteczki, dzięki którym możemy ozdobić pokój dziecka i ułożyć z nich jego wiek. Uważam super sprawa!
Bardzo się cieszę z tak owocnego dnia i że miałam możliwość przetestowania pieluszek. Nie chcę Was zanudzać, tym bardziej, że każda mama musi sprawdzić sama jakie produkty są najlepsze dla dziecka.       
                                                                                                                                   Testerka Adrianna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)