Piękne bransoletki


Witajcie kochani!
Dzisiaj trochę nietypowo, ale nie mogę si pogodzić z sytuacją kiedy ciężka praca nie jest doceniana. Jak już pewnie wiecie rękodzieło to moja druga pasja i lubię ja dzielić z innymi. Niestety nie jest to zbyt wdzięczny zawód i różnie bywa z zarobkami. Moja znajoma wykonuje piękne bransoletki z kamieni szlachetnych. Wykonywane są na przykład z jadelitów, howlitów, agatu trawionego, kwarcu, hematytu i ławy wulkanicznej. Wkłada w to bardzo dużo czasu  i wysiłku. W ten sposób stara się uzbierać na naprawe aparatu słuchowego, bo  jest zepsuty już od dłuższego czasu. Niestety bez niego normalne funkcjonowanie nie jest możliwe. Próbowała sprzedać je w różnych miejscach także na FB. Niestety trafiła na osoby, które nie znają się na tym i stwierdziły, że to nie jest rękodzieło. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Każdy wkład powinien być doceniony. Ceny bransoletek wynoszą od 30 do 45 zł, ale na prawdę warte są swojej cny, tym bardziej, że do produkcji użyte są kamienie szlachetne. Jeżeli chciałybyście docenić jej trud i kupić jedna z bransoletek, czy chociażby docenić jej pracę zapraszam Was do komentowania. Nawet nie wiecie jak wiele daje miłe słowo. Chciałabym się dowiedzieć jak Wam się podobają te bransoletki, bo dla mnie cuda!
                                                               

                                                                 
                                                                                                                                  Testerka Adrianna

PS. Jeżeli chcecie sie skontaktować osobiście tona FB znajdziecie Agnieszka Lewicka

1 komentarz:

  1. Takie bransoletki to super pomysł na prezent dla każdej kobiety, której nie wiadomo co kupić :) sama zresztą tez bym się ucieszyła z takiego prezentu!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)