Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Piękne bransoletki


Witajcie kochani!
Dzisiaj trochę nietypowo, ale nie mogę si pogodzić z sytuacją kiedy ciężka praca nie jest doceniana. Jak już pewnie wiecie rękodzieło to moja druga pasja i lubię ja dzielić z innymi. Niestety nie jest to zbyt wdzięczny zawód i różnie bywa z zarobkami. Moja znajoma wykonuje piękne bransoletki z kamieni szlachetnych. Wykonywane są na przykład z jadelitów, howlitów, agatu trawionego, kwarcu, hematytu i ławy wulkanicznej. Wkłada w to bardzo dużo czasu  i wysiłku. W ten sposób stara się uzbierać na naprawe aparatu słuchowego, bo  jest zepsuty już od dłuższego czasu. Niestety bez niego normalne funkcjonowanie nie jest możliwe. Próbowała sprzedać je w różnych miejscach także na FB. Niestety trafiła na osoby, które nie znają się na tym i stwierdziły, że to nie jest rękodzieło. Zupełnie się z tym nie zgadzam. Każdy wkład powinien być doceniony. Ceny bransoletek wynoszą od 30 do 45 zł, ale na prawdę warte są swojej cny, tym bardziej, że do produkcji użyte są kamienie szlachetne. Jeżeli chciałybyście docenić jej trud i kupić jedna z bransoletek, czy chociażby docenić jej pracę zapraszam Was do komentowania. Nawet nie wiecie jak wiele daje miłe słowo. Chciałabym się dowiedzieć jak Wam się podobają te bransoletki, bo dla mnie cuda!
                                                               

                                                                 
                                                                                                                                  Testerka Adrianna

PS. Jeżeli chcecie sie skontaktować osobiście tona FB znajdziecie Agnieszka Lewicka

1 komentarz:

  1. Takie bransoletki to super pomysł na prezent dla każdej kobiety, której nie wiadomo co kupić :) sama zresztą tez bym się ucieszyła z takiego prezentu!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)