Nowa technologia dedykowana kobietom - kremy AUBE


Witam Was w ten piękny słoneczny dzień.
Dla każdego ważne jest aby skóra była gładka i odżywiona, bez odprysków czy zaskórników. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele firm produkujących różnego typu kosmetyki.
Kosmetyki AUBE wykorzystując najnowsze rozwiązania w dziedzinie biotechnologii, pomagają skórze zachować jędrność i elastyczność.

Formuły każdej z dwóch serii bazują na substancjach o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym. Marka AUBE łączy starannie wyselekcjonowane substancje czynne pochodzenia roślinnego z najnowszymi technologiami, tworząc kosmetyki pielęgnacyjne na miarę XXI wieku. 


Kosmetyki AUBE wykorzystując najnowsze rozwiązania w dziedzinie biotechnologii, pomagają skórze zachować jędrność i elastyczność. Formuły każdej z dwóch serii bazują na substancjach o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym.       

Seria Epidermal Growth Factor zawiera epidermalny czynnik wzrostu (EGF), który poprawiając grubość naskórka, zapobiega wiotczeniu skóry oraz zmarszczkom. Kompleks ProCollagen+, stanowiący bazę niebieskiej serii, stymuluje naturalną syntezę kolagenu, który jest odpowiedzialny za właściwą strukturę skóry.     

Marka AUBE łączy starannie wyselekcjonowane substancje czynne pochodzenia roślinnego z najnowszymi technologiami, tworząc kosmetyki pielęgnacyjne na miarę XXI wieku.  Kosmetyki AUBE wykorzystując najnowsze rozwiązania w dziedzinie biotechnologii, pomagają skórze zachować jędrność i elastyczność.

Mimo iż dostałam tylko próbki tychże kosmetyków po zastosowaniu moja skóra była gładsza i jędrniejsza. Byłam bardzo zadowolona i postanowiłam przy najbliższych zakupach zakupić te kosmetyki. Ich formuła jest przebadana i skuteczna. Ja jestem zadowolona.
                                                                                                                                     Testerka Adrianna

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)