Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

GLANTIER - świat pełen zapachów

Witajcie! 
Uwielbiam chwile, kiedy mogę zanurzyć się w świat zapachów. Perfumy to coś co nadaje nam wyjątkowego charakteru. Jedną z firm, która kusi swoimi zapachami perfum jest Glantier. Ich kompozycje zapachowe powstają w efekcie bardzo starannego doboru nut zapachowych. W swojej ofercie posiadają bardzo szeroki wybór perfum, spośród których każdy znajdzie idealne dla siebie. Stawiają na doskonałą jakość produktów. Cały czas pracują nad udoskonaleniem obecnych i wynalezieniem nowych, modnych zapachów, poszerzając obecną ofertę. Możemy znaleźć trafiający w nasz gust zapach w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oprócz tego ulubione perfumy znajdują się w ekskluzywnych flakonach.
Perfumy wywodzą się z Grasse - światowej stolicy perfumiarzy. To właśnie tam powstają receptury zapachów znanych na całym świecie. Miasto położone jest w przepięknym regionie Francji, w Prowansji. Wyłącznie w otoczeniu tak wyjątkowego krajobrazu, jakim są Alpy i Lazurowe Wybrzeże, mógł przez wieki rozwijać się i kwitnąć światowy przemysł perfumeryjny. Z tego wyjątkowego regionu pochodzą kompozycje zapachowe wykorzystywane do produkcji perfum Glantier.
W ich ofercie znajdują się wyjątkowej trwałości wody perfumowane, nie wody toaletowe - jak w większości sklepów oferujących odpowiedniki perfum znanych marek. Zaperfumowanie, czyli zawartość ekstraktów zapachowych w produktach Glantier sięga 18%, co gwarantuje niezwykłą trwałość i intensywność zapachu, którym możemy się cieszyć przez długie godziny.

Perfumy są niezwykłym i oryginalnym dodatkiem każdego z nas. Oprócz tego poprawiają nasze samopoczucie, są jak esencja magii, cos niezwykłego i ekskluzywnego. Utożsamiają się z nami i w ciągu dnia stają się naszą druga skórą, wyróżniają nas i akcentują nasz charakter. Wieczorami pomagają urzeczywistniać pragnienia. Glantier prezentuje całą gamę zapachów, spośród których każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie - delikatne lub zmysłowe, klasyczne lub wyrafinowane - idealnie dopasowane na każdą okazję. Wspaniały świat zapachów dostępny jest dla każdego, na wyciągniecie rei. Zapach towarzyszy nam przez długie godziny, a my czujemy się pewniejsi i bardziej atrakcyjni. Mi się bardzo podobają i pokuszę się na zakupienie jednego z proponowanych perfum. Faktem jest, że nie są to perfumy oryginalne i nienagannej jakości, ale jak na tańszy zamiennik uważam nie jest źle. Ich cena to około 50zł, wiec zdecydowanie mniej niż na przykład za perfumy Calvina Kleina.                                                          
                                                                                                                                     Testerka Adrianna

http://glantier.com/
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)