GLANTIER - świat pełen zapachów

Witajcie! 
Uwielbiam chwile, kiedy mogę zanurzyć się w świat zapachów. Perfumy to coś co nadaje nam wyjątkowego charakteru. Jedną z firm, która kusi swoimi zapachami perfum jest Glantier. Ich kompozycje zapachowe powstają w efekcie bardzo starannego doboru nut zapachowych. W swojej ofercie posiadają bardzo szeroki wybór perfum, spośród których każdy znajdzie idealne dla siebie. Stawiają na doskonałą jakość produktów. Cały czas pracują nad udoskonaleniem obecnych i wynalezieniem nowych, modnych zapachów, poszerzając obecną ofertę. Możemy znaleźć trafiający w nasz gust zapach w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oprócz tego ulubione perfumy znajdują się w ekskluzywnych flakonach.
Perfumy wywodzą się z Grasse - światowej stolicy perfumiarzy. To właśnie tam powstają receptury zapachów znanych na całym świecie. Miasto położone jest w przepięknym regionie Francji, w Prowansji. Wyłącznie w otoczeniu tak wyjątkowego krajobrazu, jakim są Alpy i Lazurowe Wybrzeże, mógł przez wieki rozwijać się i kwitnąć światowy przemysł perfumeryjny. Z tego wyjątkowego regionu pochodzą kompozycje zapachowe wykorzystywane do produkcji perfum Glantier.
W ich ofercie znajdują się wyjątkowej trwałości wody perfumowane, nie wody toaletowe - jak w większości sklepów oferujących odpowiedniki perfum znanych marek. Zaperfumowanie, czyli zawartość ekstraktów zapachowych w produktach Glantier sięga 18%, co gwarantuje niezwykłą trwałość i intensywność zapachu, którym możemy się cieszyć przez długie godziny.

Perfumy są niezwykłym i oryginalnym dodatkiem każdego z nas. Oprócz tego poprawiają nasze samopoczucie, są jak esencja magii, cos niezwykłego i ekskluzywnego. Utożsamiają się z nami i w ciągu dnia stają się naszą druga skórą, wyróżniają nas i akcentują nasz charakter. Wieczorami pomagają urzeczywistniać pragnienia. Glantier prezentuje całą gamę zapachów, spośród których każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie - delikatne lub zmysłowe, klasyczne lub wyrafinowane - idealnie dopasowane na każdą okazję. Wspaniały świat zapachów dostępny jest dla każdego, na wyciągniecie rei. Zapach towarzyszy nam przez długie godziny, a my czujemy się pewniejsi i bardziej atrakcyjni. Mi się bardzo podobają i pokuszę się na zakupienie jednego z proponowanych perfum. Faktem jest, że nie są to perfumy oryginalne i nienagannej jakości, ale jak na tańszy zamiennik uważam nie jest źle. Ich cena to około 50zł, wiec zdecydowanie mniej niż na przykład za perfumy Calvina Kleina.                                                          
                                                                                                                                     Testerka Adrianna

http://glantier.com/
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)