Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Testujemy Vizir 3-in-1 Pods - projekt EverydayMe

Witajcie kochani! 
Dziś chciałabym wam trochę przybliżyć kapsułki piorąc Vizir, które miałam zaszczyt przetestować.
Kapsułki Vizir 3-in-1 Pods to bardzo wygodny i łatwy w użyciu środek do prania. Kapsułki mają wiele właściwości i zalet:
-są łatwe do przechowywania w wygodnym pojemniku. Jest ono jednocześnie zabezpieczeniem przed dziećmi. Jednak mimo tego lepiej zachować niezbędna ostrożność
-bardzo dobrze się rozpuszczają nie zostawiając plam na odzieży
-bardzo wydajne, ekonomiczne, 1 kapsułka wypierze około 5kg ubrań
-uniwersalna, nadaje się do tkanin zarówno kolorowych, jak i białych
-sprawdza się w rani w niskich i wysokich temperaturach
-pranie ma przyjemny zapach i jest miłe w dotyku
Kapsułki Vizir 3-in-1 Pods to produkt, który pierze, nadając naszym ubraniom nieskazitelnej bieli, a kolorowym niezwykły blask. Są doskonałe ! Bardzo dobrze piorą, nadają się do każdego rodzaju odzieży, zarówno białej, jak i kolorowej. Można ich używać piorąc w różnych temperaturach. Są proste i ergonomiczne. Można wyprać 5kg prania tylko z 1 kapsułka, a porównując cenę, bardziej się opłaca niż kupowanie proszków i płynów do prania. Nie pozostawiają śladu, a pralka jest czysta. Innymi słowy produkt doskonały!Polecam Vizir 3-in-1 Pods wszystkim paniom, które pragną mieć nieskazitelnie czyste pranie.

https://www.everydayme.pl/dzien/vizir?&gclid=CMbXjI_H4tMCFZqCsgodyzQCkw

https://www.everydayme.pl/dzien/vizir?&gclid=CMbXjI_H4tMCFZqCsgodyzQCkw

https://www.everydayme.pl/dzien/vizir?&gclid=CMbXjI_H4tMCFZqCsgodyzQCkw


https://www.everydayme.pl/dzien/vizir?&gclid=CIKazuGt59MCFVrGsgodRjYK9g

https://www.everydayme.pl/0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)