Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

NOWOŚĆ ! Lody Algida ze świeżym mlekiem


Witajcie! Dzisiaj coś dla smakoszy lodów. LODY ZA DARMO!
W świecie pysznych lodów, tworzonych z myślą o momentach prostej radości.
Takie chwile współtworzą w Polsce już od kilkunastu lat. Mimo, iż ludzie uwielbiają ich lody na całym świecie, w tym roku postanowili stworzyć coś zupełnie nowego. Chcieli, aby ludzie pokochali BigMilka jeszcze bardziej. Od początku 2017 roku postanowili do lodów dodawać dodatkowa ilość mleka, aby ich lody dawały jeszcze więcej przyjemności. BigMilki ze świeżym mlekiem, zarówno na patyku, jak i w pudełku znajdziemy w wielu różnych wariantach smakowych, tak jak te tradycyjne. Świeże mleko w BigMilkach sprawia, ze ich lody maja wyjątkowo mleczny smak i kremowa konsystencje. Są przepyszne, rozpływają się ustach. Są tak delikatne, że mamy wrażenie jakby na języku rozpuszczała się śmietanka, a nie lody. Warto spróbować bo jest to zupełnie inny smak. Aby rozpromować jeszcze bardziej ich nowy produkt, postanowili, że zwrócą pieniądze za zakup nowych lodów. W ten osób każdy jest zadowolony. Ja już kupiłam i spróbowałam. Mają niebiański smak, pozostaje tylko muuuuczeć z zachwytu. Zapraszam was do wzięcia udziału w tej akcji promocyjnej i spróbowaniu tego niebiańskiego przysmaku. 

Każda osoba może otrzymać zwrot za zakup BigMilka ze świeżym mlekiem w 100%, jednak kwota maksymalna wynosi 14,99. Do rozdania są duże opakowania lodów 1250ml, 1000ml, 900ml , w sumie 10 000 zwrotów za lody. Można otrzymać jeden zwrot z jednego adresu. Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić w dowolnym sklepie lody BigMilk ze świeżym mlekiem o dowolnym smaku i pojemności (z tych trzech podanych wyżej) i zachować paragon. Następnie odpowiedzieć na kilka pytań i wgrać paragon. Później pozostaje tylko czekać na zwrot delektując się nowymi lodami. Akcja na prawdę godna uwagi. Pamiętajcie, że ilość jest ograniczona, wiec kto pierwszy, ten lepszy 😉
                                                                                                                                   Testerka Adrianna

https://www.wyprobujbigmilka.pl/https://www.wyprobujbigmilka.pl/
https://www.wyprobujbigmilka.pl/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)