Avon miejsce dla każdej z nas

Gdy wokół nas tak wiele różnych firm i produktów, trudno znaleźć takie, które będą nam najbardziej odpowiadać. Ja już wielokrotnie pokazywałam Wam kosmetyki czy firmy, z których usług i produktów najchętniej korzystam. Dziś po raz kolejny chciałabym powiedzieć kilka słów o rejestracji Avon, czyli firmie, która nieustannie mi towarzyszy.

Jestem konsultantką Avon

W pewnym momencie bycie konsultantką stało się dla mnie oczywiste, zarejestrowałam się do Avon. Dlaczego? Ponieważ czułam, że chcę mieć łatwy i regularny dostęp do tego, co pozwala mi o siebie dbać. Rejestracja Avon trwa tylko moment, a zyskać można bardzo dużo. Jestem kobietą i myślę, że jak większość innych pań lubię kosmetyki, dzięki którym mogę się skupić na codziennej pielęgnacji. Korzystamy z nich, idąc pod prysznic, nakładając makijaż czy szukając właściwych kremów nawilżających. Uwielbiam również perfumy, a ich w Avonie też nie brakuje. Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że warto wspierać te firmy, które produkują sprawdzone i pasujące nam kosmetyki. Może jesteś osobą, która właśnie zastanawia się, gdzie znaleźć właściwy peeling, szampon czy krem na noc. A może wahasz się, czy wiązać się z tą marką. Ja mogę powiedzieć, że tutaj nie zawsze chodzi o zysk. Rejestracja Avon do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz pracować i sprzedawać kosmetyków. Możesz za to być na bieżąco i zamawiać to, co najbardziej Ci służy. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy dla kobiety.

Nowe danonki - projekt TRND

 Witajcie!
Spróbuj nowych Danonków - powiedz - ,,TAK"
 Po raz kolejny udało mi się zakwalifikować do testów na stronie TRND. Tym razem do wypróbowania są nowe Danonki. Jest to wartościowa przekąska, dostosowana do potrzeb żywieniowych dzieci. Danonki są wzbogacone w wapn i witaminę D, które wspomagają prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci. Nie zawierają natomiast syropu glukozowo-fruktozowego, barwników*, sztucznych aromatów oraz konserwantów. Każde dziecko jest ciekawe świata. Odkrywa go po swojemu, poznaje i eksperymentuje. Bądź wyrozumiała i staraj się nie ograniczać jego możliwości i wiary we własne siły.

https://www.danonki.pl/?gclid=CN2x5PfQ2dMCFQdnGQodrFkEgw
Pamiętaj, ze Twoje “Tak” może mieć fantastyczne skutki dla jego rozwoju. Dzięki
samodzielności Twój maluch może wyrosnąć na osobę otwarta, odważna i mądra. Postaw już
teraz na rozwój swojego dziecka i… powiedz „TAK”! Eksperci ds. żywienia polecają jako przekąski głównie trzy grupy produktów: świeże warzywa, świeże owoce i fermentowane produkty mleczne. Do tej trzeciej grupy zaliczają się właśnie Danonki. To wartościowa przekąska, dostosowana do potrzeb żywieniowych dzieci. Danonki powstają aż z dwóch kubeczków mleka, są wzbogacone w wapn i witaminę D, które wspomagają prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci.. Wszystkie Danonki składają się wyłącznie z prostych składników, są zdrowe i doskonale smakują. Mamy mogą być pewne, ze podają swoim pociechom wartościową przekąskę która nie tylko pysznie smakuje, ale także może stanowić element zbilansowanej diety dziecka. Warto pamiętać, ze dla dzieci ważna jest zróżnicowaną dieta (której elementem mogą być Danonki) oraz zdrowy styl życia.

https://www.danonki.pl/?gclid=CN2x5PfQ2dMCFQdnGQodrFkEgw

My jesteśmy zachwyceni nowymi Danonkami. Przede wszystkim są zdrowsze, a to dla nas jest najważniejsze. Maja ciekawą, nowa szatę graficzna i super cenę, doskonałe na wycieczkę, czy jako drugie śniadanie do szkolnego plecaka. Nie trzeba się już obawiać o skład bo został on pozbawiony tych najgorszych substancji. Ja osobiście polecam Danonki każdemu i dużemu i małemu 😉
                                                                                                                                    Testerka Adrianna

https://www.danonki.pl/?gclid=CN2x5PfQ2dMCFQdnGQodrFkEgw


https://www.danonki.pl/?gclid=CN2x5PfQ2dMCFQdnGQodrFkEgw

4 komentarze:

 1. Ciekawy post, aczkolwiek było by lepiej gdybyś dodała tekst ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiscie dodam, ale maturka teraz, potem na spokojnie pododaje

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż narobiłaś ochoty na Danonki! ;) Bo przede wszystkim zapomniałaś dodać, że są pyszne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również bierzemy z córcią udział w projekcie Danonków. Deser bardzo smakuje córci, ma fajną konsystencję, która nie spada z łyżeczki. Skład produktu również nie jest najgorszy (gdyby wykluczyć cukier i skrobie modyfikowaną byłby idealny). Duża różnorodność smakowa sprawia, że Danonki szybko się nie nudzą.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że do mnie zajrzałaś/eś ! Bardzo miło mi Cię gościć. Dziękuję za każdy komentarz. Liczę, że będziesz wpadać częściej :)